02.10.2024 21:58
АНД Спорт Arena
1’ Команда АНД Спорт 841 розпочала з центру поля
6’ Филиппо Симоне витягає дуже складний удар
15’ Могло б вийти небезпечно, але якби не втрата м'яча, у гру введе Асита Карпантье
16’ При виконанні кутового удару Асита Карпантье несподівано та красиво забиває ГОЛ!
19’ Рудольф Дёринг втратив м'яч, у результаті довелося порушити правила, зірвавши атаку суперника, за що й отримав жовту картку
20’ У підкаті ззаду гравець завдає травми супернику! Эдмилсон Ломбадо не зможе сам піти з поля
25’ Венкэль Немет вкинув аут прямо в центр штрафного суперника
31’ В черговий раз дали пробити захисники, проте удар не вийшов, і м'яч розминувся із заповітною метою в цьому епізоді
41’ М'яч вийшов за лінію поля та його вкине Педро Уго Аморим
41’ Гравець віддає наскрізний пас і Асита Карпантье у дальній від себе кут забиває найкрасивіший ГОЛ!!!
45’ Гравець Асита Карпантье набігаючи на м'яч зносить воротаря з ніг!
52’ Гравець Педро Уго Аморим набігаючи на м'яч зносить воротаря з ніг!
57’ Суперник зупинив небезпечну атаку, внаслідок чого м'яч потрапив за межі поля, але Педро Уго Аморим чітко вкинув м'яч у гру
63’ Явний офсайд у нападника, м'яч винесе Мики Бернарди
65’ У падінні воротар дістає м'яч! Ось це ситуація!
70’ М'яч вийшов за лінію поля та його вкине Мики Бернарди
79’ Воротар відбиває пенальті. Сьогодні явно його день!
82’ Боротьба за м'яч у повітрі і Митчум Элдридж буквально лягає на спину опонента!
84’ Иван Авнатамов вкинув м'яч з ауту прямо в ноги своєму гравцю!
91’ Гравець видалений важко ловить м'яч