02.10.2024 20:12
ТЕРМИТЫ Arena
1’ Футболісти команди ТЕРМИТЫ 940 розіграли м'яч із центру поля
9’ Казимир Фаленский на місці, такий м'яч не складе для нього проблем
12’ Обрізання в центрі поля і команда виходить у контратаку, навіс на точку, удар та Грэм Херст забиває довгоочікуваний гол! ГО-О-О-Л!
14’ Педро Уго Аморим зірвав небезпечну атаку за що і отримав жовту картку
18’ Гравець видалений фоліт у своїй штрафній, небезпечний стандарт для команди суперника
21’ Суддя зафіксував положення поза грою, м'яч введе Грэм Херст
29’ Гравець видалений вкинув м'яч з ауту прямо в ноги своєму гравцю!
39’ Жахливий та неточний пас віддав Гравець видалений своєму гравцю, який знаходився всього за кілька метрів від нього!
49’ Гравець команди суперника робить неточний пас і м'яч забирає Стефано Бульо
57’ Ая-я-яй! Ви тільки уявіть, що з п'яти метрів Умберто Пальиго Ачагидо не зміг потрапити по воротах!
59’ Після помилки захисника м'яч йде за лінію поля. Аут вкинув Педро Уго Аморим
69’ У центрі поля, після плутанини півзахисників, м'яч відібрав Гравець видалений
71’ Обрізання в центрі поля і команда виходить у контратаку, навіс на точку, удар та Антон Матийсен забиває довгоочікуваний гол! ГО-О-О-Л!
73’ Команда ТЕРМИТЫ 940 спокійно контролює м'яч у середині поля
75’ Сильний удар по воротах, але Гравець видалений у стрибку легко відбив цей м'яч!
78’ Яка передача і Левент Кишш пускає м'яч воротарю прямо між ніг! Чудовий ГОООЛ!
80’ УДАР! ГОООЛ! Сильним ударом по воротах від перекладини Грэм Херст забиває ГОЛ!
81’ Имрус Надь порушив правила за метрів сорока від своїх воріт
84’ М'ячем заволодів Микса Новак, але несподівано тут же його втратив!
91’ Воротар вийшов за межі штрафного майданчика і в підкаті вибив м'яч!