02.10.2024 20:06
Перемога Arena
1’ Команда Перемога 836 розпочала з центру поля
10’ Кристиан Томас красиво обіграв опонента, той порушує правила проти гравця команди Перемога 836
14’ Який незграбний пас віддав Гравець видалений і м'ячем заволодів суперник!
20’ Суддя показує положення поза грою. Розігрує м'яч Предраг Стойкович
29’ Гравець видалений вдало навісив у штрафний майданчик суперника!
33’ Ех, Педро Бьянки... Не можна так віддавати м'яч супернику, знову втрата
41’ Кристоф Ленц вдало навісив у штрафний майданчик суперника!
48’ Суперник зупинив небезпечну атаку, внаслідок чого м'яч потрапив за межі поля, але Гравець видалений чітко вкинув м'яч у гру
54’ Жахливий та неточний пас віддав Гравець видалений своєму гравцю, який знаходився всього за кілька метрів від нього!
56’ Бруну Мендаш Хипайлито втратив м'яч, у результаті довелося порушити правила, зірвавши атаку суперника, за що й отримав жовту картку
59’ Навіс до штрафної площі, але голкіпер Счеосни Новак вміло забирає м'яч!
62’ Гравець команди Перемога 836 зіграв рукою, а потім ще почав сперечатися з арбітром. Кристиан Томас отримує попередження
64’ Кутовий! Удар по воротах, але голкіпер відбиває цей м'яч!
71’ Гравець видалений вдало навісив у штрафний майданчик суперника!
77’ М'яч вийшов за межі поля, в гру його введе Кристиан Томас
80’ Після легкого удару гравцем Педро Бьянки по воротах з метрів 20 воротар команди суперника пропускає ганебний м'яч між ніг! ГО-О-О-ОЛ!
85’ Ая-я-яй! Ви тільки уявіть, що з п'яти метрів Гравець видалений не зміг потрапити по воротах!