02.10.2024 20:03
СКМ Arena
1’ Футболісти команди СКМ 791 розіграли м'яч із центру поля
5’ Могло б вийти небезпечно, але якби не Гравець видалений зробив гарний підкат
8’ Даниел Шумахер порушив правила, але арбітр ніби осліп у цей момент
11’ Гравець видалений точно зіграв головою на партнера по команді!
18’ Після якихось мало зрозумілих дій суперників, найрозумнішим виявився Гравець видалений
19’ Після легкого удару гравцем Даниел Шумахер по воротах з метрів 20 воротар команди суперника пропускає ганебний м'яч між ніг! ГО-О-О-ОЛ!
22’ Гравець видалений вкинув аут прямо в центр штрафного суперника
28’ Ого! Дуже далеко вкинув м'яч з ауту Педро Уго Аморим
35’ Гравець команди СКМ 791 зіграв рукою, а потім ще почав сперечатися з арбітром. Лайф Босвельт отримує попередження
36’ Гравець видалений у своєму штрафному затримує суперника за футболку!
45’ Атака проходить правим флангом, але їй не дозволяє розвинутися Гравець видалений
52’ Грег Байерли добре відпрацював в обороні та відібрав м'яч
60’ Лайф Босвельт вдало навісив у штрафний майданчик суперника!
69’ Відібравши м'яч, Левент Кишш віддав гарний пас п'ятою своєму гравцю
73’ Гравець видалений грамотно грає на виході
81’ Суддя призначає пенальті. Витор Витинью пробиває пенальті! Удар! Гол!!!
81’ Гравець видалений непробивний. Добре виглядає сьогодні воротар, що не виходить у гравців атаки
82’ Обрізання в центрі поля і команда виходить у контратаку, навіс на точку, удар та Гравець видалений забиває довгоочікуваний гол! ГО-О-О-Л!
83’ Знову м'яч забирає Лайф Босвельт
90’ Ух, який же міг бути момент, але не зміг Гравець видалений правильно віддати пас на партнера!