02.10.2024 17:00
1’ Команда Quva FC 1494 розпочала з центру поля
5’ Після легкого удару гравцем Одил Ахмедов по воротах з метрів 20 воротар команди суперника пропускає ганебний м'яч між ніг! ГО-О-О-ОЛ!
9’ М'яч вийшов за лінію поля та його вкине Пров Зямкин
11’ Боротьба за верховий м'яч та суперник потрапляє ліктем по обличчю гравця. Сердар Озбайрактар прикривається руками, медики вже поспішають...
19’ У грубому підкаті Дамир Вранчич зносить суперника з ніг!
25’ Після образи суперника Гравець видалений нахабно штовхає його!
29’ Гравець видалений відверто небезпечно грав у підкаті проти оппонента. По нозі не дісталося, але за намір грубо сфолити отримав жовту картку гравець команди Quva FC 1494
30’ Сильний удар по ногах ззаду і гравець Сердар Озбайрактар не зміг залишити поле без допомоги медиків
32’ Після невиразного відбору, атаку почав Дамир Вранчич
33’ Яка передача і Семих Кая пускає м'яч воротарю прямо між ніг! Чудовий ГОООЛ!
35’ Небезпечний штрафний удар і Эрен Дердийок легко перекидає м'яч через стінку і м'яч влітає в дев'яточку!
35’ Гравець видалений порушив правила за метрів сорока від своїх воріт
40’ Команда Quva FC 1494 спокійно контролює м'яч у середині поля
40’ ГО-О-О-О-О-О-ОЛ!!! Від рук воротаря команди суперника Дамир Вранчич легко вганяє м'яч у сітку воріт!
45’ Гравець видалений практично з порожніх воріт вибив м'яч у центр поля! Ось це так!
49’ Знаменитий гравець Умут Булут вдало пробиває по воротах! ГО-О-О-ОЛ!!!
50’ Явно не зрозуміли один одного суперники і відразу настиг Пров Зямкин
55’ Кутовий! Удар по воротах, але голкіпер відбиває цей м'яч!
63’ Педро Уго Аморим віддав гарну навісну передачу! Молодці гравці команди Quva FC 1494
67’ Ну треба ж! Эрен Дердийок віддав пас прямо в ноги своєму супернику!
71’ ГО-О-О-О-О-О-ОЛ!!! Від рук воротаря команди суперника Педро Уго Аморим легко вганяє м'яч у сітку воріт!
74’ Після жахливої помилки захисника Дамир Вранчич без особливих старань обводить голкіпера і забиває м'яч у порожні ворота!
75’ Сердар Озбайрактар від душі врізав свого суперника по ногах, а арбітр вирішив лише на словах "пожурити" за грубість
78’ Гравець віддає наскрізний пас і Эрен Дердийок у дальній від себе кут забиває найкрасивіший ГОЛ!!!
78’ Робин Центнер грамотно грає на виході
84’ Гравець видалений легко перехоплює прострільну передачу
92’ Ну треба ж! Гравець видалений віддав пас прямо в ноги своєму супернику!