02.10.2024 16:59
Каталония Arena
1’ Футболісти команди Каталония 876 розіграли м'яч із центру поля
8’ Не встигли суперники отримати м'яч, як м'яч виявився знову у протилежної команди, допоміг Габит Серкебаев
14’ Самуэль Фонтен зірвав небезпечну атаку за що і отримав жовту картку
15’ Сильвестр Бован проходить чергового суперника і віддає чудовий пас! Як гарно! Молодець!
19’ Левент Кишш у своєму штрафному затримує суперника за футболку!
21’ Гравець видалений прямою ногою вдарив суперника ззаду по ногах
26’ Обрізання в центрі поля і команда виходить у контратаку, навіс на точку, удар та Бьярте ван Леенен забиває довгоочікуваний гол! ГО-О-О-Л!
26’ Гравець видалений подав кутовий точно на голову своєму гравцю!
33’ Дааа... Самуэль Фонтен не зміг прийняти пас від свого партнера...
38’ Самуэль Фонтен спробував пробити по воротах, але не влучив по м'ячу!
45’ Ого! Дуже далеко вкинув м'яч з ауту Гравець видалений
48’ Мдаа.. Треба було пасувати.. Дуже сильний удар зробив Шарль Дюран
58’ Орта Ирурета неабияк змусивши понервувати суперника, після чого віддав ювелірну передачу!
60’ Гравець видалений не зміг віддати пас! Явний брак техніки
62’ У падінні воротар дістає м'яч! Ось це ситуація!
68’ Після якихось мало зрозумілих дій суперників, найрозумнішим виявився Левент Кишш
73’ Сильний та точний пас віддав Лукакс Медвецкий і команда впевнено спрямувалась у контратаку!
75’ Габит Серкебаев красиво обіграв опонента, той порушує правила проти гравця команди Каталония 876
82’ Рустам Дмитерко проходить захист як тренерувальних манікенів і заштовхує м'яч у ворота! ГОООЛ!
83’ Гравець видалений легко перехоплює прострільну передачу
90’ Ух, який же міг бути момент, але не зміг Педро Уго Аморим правильно віддати пас на партнера!