02.10.2024 16:57
Olimp Arena
1’ Команда Olimp 800 розпочала з центру поля
11’ Суперник зупинив небезпечну атаку, внаслідок чого м'яч потрапив за межі поля, але Жан Мезьер чітко вкинув м'яч у гру
15’ ГО-О-О-О-О-О-ОЛ!!! Від рук воротаря команди суперника Гравець видалений легко вганяє м'яч у сітку воріт!
17’ М'яч за межами поля, вкидає Гравець видалений
22’ Гравець видалений вкинув м'яч з ауту прямо в ноги своєму гравцю!
24’ Суперник зупинив небезпечну атаку, внаслідок чого м'яч потрапив за межі поля, але Гравець видалений чітко вкинув м'яч у гру
26’ Гравець видалений непробивний. Добре виглядає сьогодні воротар, що не виходить у гравців атаки
32’ Левент Кишш порушив правила за метрів сорока від своїх воріт
35’ Суддя призначає пенальті. Гравець видалений пробиває пенальті! Удар! Гол!!!
40’ Шикарний аут та м'яч вкине Гравець видалений
43’ Не встигли суперники отримати м'яч, як м'яч виявився знову у протилежної команди, допоміг Эсдрас Алексос
53’ Могло б вийти небезпечно, але якби не Жан Мезьер зробив гарний підкат
53’ Після жахливої помилки захисника Гравець видалений без особливих старань обводить голкіпера і забиває м'яч у порожні ворота!
54’ Г-О-О-О-Л! Удар із 30-ти метрів Джован Вуич забиває приголомшливий м'яч у ворота!
57’ Гравець видалений фоліт у своїй штрафній, небезпечний стандарт для команди суперника
66’ Сильний та точний пас віддав Николас Хофмайстер і команда впевнено спрямувалась у контратаку!
70’ І з м'ячем Эсдрас Алексос після ідеального підкату
72’ Могло б вийти небезпечно, але якби не Левент Кишш зробив гарний підкат
75’ Явний офсайд у нападника, м'яч винесе Левент Кишш
77’ Воротар відбиває пенальті. Сьогодні явно його день!
77’ Яка передача і Ян Толлефсен пускає м'яч воротарю прямо між ніг! Чудовий ГОООЛ!
85’ Гравець команди суперника робить неточний пас і м'яч забирає Гравець видалений