02.10.2024 16:29
1’ Команда Quva FC 1494 розпочала з центру поля
4’ Команда Quva FC 1494 спокійно контролює м'яч у середині поля
7’ Боротьба за м'яч у повітрі і Левент Кишш буквально лягає на спину опонента!
15’ При спробі обійти суперника гравець Антон Каниболоцкий підвернув ногу. Медики щось там чаклують...
15’ Гравець видалений вкинув м'яч з ауту прямо в ноги своєму гравцю!
18’ Відмінну передачу віддав Педро Уго Аморим, мабуть один із найкращих гравців команди Quva FC 1494
22’ Тимур Стецьков проходить захист як тренерувальних манікенів і заштовхує м'яч у ворота! ГОООЛ!
24’ Богдан Леднев проходить чергового суперника і віддає чудовий пас! Як гарно! Молодець!
28’ Гравець видалений показує найвищу техніку воротарської майстерності
35’ Суперник зупинив небезпечну атаку, внаслідок чого м'яч потрапив за межі поля, але Пров Зямкин чітко вкинув м'яч у гру
40’ Педро Уго Аморим вдало навісив у штрафний майданчик суперника!
47’ Антон Каниболоцкий важко ловить м'яч
56’ М'ячем заволодів Александр Филиппов, але несподівано тут же його втратив!
66’ Після помилки захисника м'яч йде за лінію поля. Аут вкинув Гравець видалений
69’ Команда Колосок 1246 спокійно контролює м'яч у середині поля
73’ Антон Каниболоцкий легко перехоплює м'яч
75’ Після тривалого володіння м'ячем суперника, у відборі добре постарався Гравець видалений
79’ Пров Зямкин на фланзі намагався обвести двох суперників, після чого отримав по ногах, штрафний призначив арбітр
86’ Явно не зрозуміли один одного суперники і відразу настиг Валентин Рубчинський