02.10.2024 16:20
1’ Команда Quva FC 1494 розпочала з центру поля
5’ Вида Бабич вкинув аут прямо в центр штрафного суперника
9’ При виконанні кутового удару Гравець видалений несподівано та красиво забиває ГОЛ!
11’ Могло б вийти небезпечно, але якби не Даниэль Кошту зробив гарний підкат
14’ Вправно перехоплює м'яч Христофор Полонский
21’ Гравець видалений не зміг віддати пас! Явний брак техніки
26’ УДАР! ГОООЛ! Сильним ударом по воротах від перекладини Даниэль Кошту забиває ГОЛ!
27’ Гравець видалений проходить захист як тренерувальних манікенів і заштовхує м'яч у ворота! ГОООЛ!
31’ Суперник зупинив небезпечну атаку, внаслідок чого м'яч потрапив за межі поля, але Сид Бибер чітко вкинув м'яч у гру
39’ Мда... Педро Уго Аморим... Через його помилку суперник пішов у контратаку!
49’ У підкаті суперник вибив м'яч за межі поля. Вкидає Гравець видалений...
49’ ГО-О-О-О-О-О-ОЛ!!! Від рук воротаря команди суперника Слободан Жигон легко вганяє м'яч у сітку воріт!
59’ Даниэль Кошту проходить чергового суперника і віддає чудовий пас! Як гарно! Молодець!
66’ Що ж робить гравець команди Нефтяник Ахтырка 779, злісний порушник правил! Але залишається непоміченим
71’ Гравець видалений вдало навісив у штрафний майданчик суперника!
80’ Суперник дає пас, але м'яч перехоплює Вида Бабич і непогано виносить його в центр поля
83’ Суперник дає пас, але м'яч перехоплює Гравець видалений і непогано виносить його в центр поля
88’ УДАР! ГОООЛ! Сильним ударом по воротах від перекладини Гравець видалений забиває ГОЛ!
89’ Суперник зупинив небезпечну атаку, внаслідок чого м'яч потрапив за межі поля, але Гравець видалений чітко вкинув м'яч у гру
89’ Гравець видалений проходить захист як тренерувальних манікенів і заштовхує м'яч у ворота! ГОООЛ!