02.10.2024 15:39
1’ Команда Quva FC 1494 розпочала з центру поля
3’ Атака проходить лівим флангом, але їй не дозволяє розвинутися Захар Вишняков
5’ Гравець віддає наскрізний пас і Донат Бойяи у дальній від себе кут забиває найкрасивіший ГОЛ!!!
7’ Після тривалого володіння м'ячем суперника, у відборі добре постарався Гравець видалений
12’ Після прострільного удару по воротах Коджи Минами рикошетом від захисника несподівано забиває м'яч! Гооол!
12’ Антонайдж Йованович вкинув м'яч з ауту прямо в ноги своєму гравцю!
16’ Удар! Рікошет! Воротар майже пальцями дістав цей складний м'яч!
24’ Ну треба ж! Эну Лумумбу віддав пас прямо в ноги своєму супернику!
33’ У підкаті суперник вибив м'яч за межі поля. Вкидає Пров Зямкин...
33’ Бартоз Маршалэк втратив м'яч, у результаті довелося порушити правила, зірвавши атаку суперника, за що й отримав жовту картку
43’ М'ячем заволодів Гравець видалений, але несподівано тут же його втратив!
45’ Гравець видалений не зміг віддати пас! Явний брак техніки
50’ І знову втрата м'яча у центрі поля. Донат Бойяи віддав пас в нікуди!
53’ Сильний та точний пас віддав Антонайдж Йованович і команда впевнено спрямувалась у контратаку!
59’ Гравець видалений зірвав небезпечну атаку за що і отримав жовту картку
59’ Який гарний сейв у виконанні голкіпера
68’ Боротьба за м'яч у повітрі і Гравець видалений буквально лягає на спину опонента!
70’ Гравець видалений від душі врізав свого суперника по ногах, а арбітр вирішив лише на словах "пожурити" за грубість
75’ Не вийшов пас у гравця, щось сьогодні не клеїться у команди PREMIUM 909 гра в середині поля
77’ Після легкого удару гравцем Антонайдж Йованович по воротах з метрів 20 воротар команди суперника пропускає ганебний м'яч між ніг! ГО-О-О-ОЛ!
82’ Суддя показує положення поза грою. Розігрує м'яч Джанлуиджи Дзанелла
87’ Після якихось мало зрозумілих дій суперників, найрозумнішим виявився Гравець видалений