02.10.2024 15:39
1’ Команда Quva FC 1494 розпочала з центру поля
11’ Сильний удар по воротах, але Тимо Хильдебранд у стрибку легко відбив цей м'яч!
17’ Боротьба за м'яч у повітрі і Мирослав Маркович буквально лягає на спину опонента!
26’ Иван Маевский у своєму штрафному затримує суперника за футболку!
29’ Небезпечний штрафний удар і Никола Жигич легко перекидає м'яч через стінку і м'яч влітає в дев'яточку!
36’ Гравець видалений проходить чергового суперника і віддає чудовий пас! Як гарно! Молодець!
38’ Вдало віддав пас Никола Жигич своєму гравцю!
45’ Атака проходить правим флангом, але їй не дозволяє розвинутися Мирослав Маркович
45’ А ось і свисток. Відпочинемо трохи, друзі!
54’ Дааа... Гравець видалений не зміг прийняти пас від свого партнера...
58’ Гравець видалений точно зіграв головою на партнера по команді!
64’ Александар Милькович спробував пробити по воротах, але не влучив по м'ячу!
70’ Тимо Хильдебранд непробивний. Добре виглядає сьогодні воротар, що не виходить у гравців атаки
79’ Суперник зупинив небезпечну атаку, внаслідок чого м'яч потрапив за межі поля, але Гравець видалений чітко вкинув м'яч у гру
87’ Гравець видалений від душі врізав свого суперника по ногах, а арбітр вирішив лише на словах "пожурити" за грубість