02.10.2024 15:31
FC ASTRA Arena
1’ Футболісти команди FC ASTRA 1093 розіграли м'яч із центру поля
7’ М'яч вийшов за лінію поля та його вкине Андрей Гитченко
17’ Гравець видалений не зміг віддати пас! Явний брак техніки
23’ Станислав Коваль віддав точну розрізну передачу, гарна гра в пас!
27’ Андрей Зощук відверто небезпечно грав у підкаті проти оппонента. По нозі не дісталося, але за намір грубо сфолити отримав жовту картку гравець команди FC ASTRA 1093
29’ Атака проходить правим флангом, але їй не дозволяє розвинутися Гравець видалений
33’ Суддя призначає пенальті. Станислав Коваль пробиває пенальті! Удар! Гол!!!
37’ Гравець видалений практично з порожніх воріт вибив м'яч у центр поля! Ось це так!
40’ В черговий раз дали пробити захисники, проте удар не вийшов, і м'яч розминувся із заповітною метою в цьому епізоді
44’ Гравець команди суперника робить неточний пас і м'яч забирає Серегй Пучков
50’ Андрей Зощук проходить чергового суперника і віддає чудовий пас! Як гарно! Молодець!
59’ Знову м'яч забирає Гравець видалений
60’ УДАР! ГОООЛ! Сильним ударом по воротах від перекладини Гравець видалений забиває ГОЛ!
69’ Геннадий Зубов не зміг віддати пас! Явний брак техніки
71’ І знову Гравець видалений віддав найкрасивішу передачу партнеру по команді!
73’ Гравець видалений легко перехоплює м'яч
80’ Гравець видалений у своєму штрафному затримує суперника за футболку!
82’ Пров Зямкин красиво обіграв опонента, той порушує правила проти гравця команди Quva FC 1494
83’ Гравець видалений відверто небезпечно грав у підкаті проти оппонента. По нозі не дісталося, але за намір грубо сфолити отримав жовту картку гравець команди Quva FC 1494
90’ Завдяки злагодженій грі команди м'яч отримує Гравець видалений