02.10.2024 15:30
фк Спартак Arena
1’ Команда фк Спартак 1079 розпочала з центру поля
5’ М'яч вийшов за межі поля, в гру його введе Гравець видалений
11’ Після страшної помилки суперника з м'ячем Гравець видалений
20’ У підкаті суперник вибив м'яч за межі поля. Вкидає Гравець видалений...
26’ Фабио Аурелио неабияк змусивши понервувати суперника, після чого віддав ювелірну передачу!
28’ Вендерсон Галено від душі врізав свого суперника по ногах, а арбітр вирішив лише на словах "пожурити" за грубість
32’ Після тонкої передачі м'яч отримує Жозе Рафаэл
34’ Команда фк Спартак 1079 намагається провести атаку по лівому флангу і це непогано у них виходить!
43’ Що ж робить гравець команди фк Спартак 1079, злісний порушник правил! Але залишається непоміченим
53’ Гравець видалений проходить чергового суперника і віддає чудовий пас! Як гарно! Молодець!
59’ Забрав м'яч, сам пішов в атаку і це у нього не погано виходить, з м'ячем Гравець видалений
69’ Гравець видалений грамотно грає на виході
71’ Після легкого удару гравцем Фабио Аурелио по воротах з метрів 20 воротар команди суперника пропускає ганебний м'яч між ніг! ГО-О-О-ОЛ!
76’ При виконанні кутового удару Гравець видалений несподівано та красиво забиває ГОЛ!
77’ Пауло Витор Баррето порушив правила, але арбітр ніби осліп у цей момент
83’ Може вийти непогана атака, початок їй поклав Гравець видалений
83’ Яка передача і Гравець видалений пускає м'яч воротарю прямо між ніг! Чудовий ГОООЛ!
88’ Шикарний аут та м'яч вкине Дмитрий Аленичев