02.10.2024 15:07
Olimp Arena
1’ Футболісти команди Olimp 800 розіграли м'яч із центру поля
6’ Джован Вуич у своєму штрафному затримує суперника за футболку!
15’ Після якихось мало зрозумілих дій суперників, найрозумнішим виявився Гравець видалений
17’ При виконанні кутового удару Гравець видалений несподівано та красиво забиває ГОЛ!
18’ Гравець видалений проходить захист як тренерувальних манікенів і заштовхує м'яч у ворота! ГОООЛ!
20’ Гравець видалений не зміг віддати пас! Явний брак техніки
26’ Гравець видалений порушив правила за метрів сорока від своїх воріт
31’ Педро Уго Аморим зірвав небезпечну атаку за що і отримав жовту картку
32’ Жахливий та неточний пас віддав Гравець видалений своєму гравцю, який знаходився всього за кілька метрів від нього!
32’ Після легкого удару гравцем Педро Уго Аморим по воротах з метрів 20 воротар команди суперника пропускає ганебний м'яч між ніг! ГО-О-О-ОЛ!
35’ У підкаті суперник вибив м'яч за межі поля. Вкидає Гравець видалений...
42’ Після тонкої передачі м'яч отримує Левент Кишш
47’ Ого! Дуже далеко вкинув м'яч з ауту Виктор Бахон
57’ Суддя зафіксував положення поза грою, м'яч введе Левент Кишш
61’ Воротар відбиває пенальті. Сьогодні явно його день!
65’ ГО-О-О-О-О-О-ОЛ!!! Від рук воротаря команди суперника Гравець видалений легко вганяє м'яч у сітку воріт!
68’ Эсдрас Алексос віддав гарну навісну передачу! Молодці гравці команди Olimp 800
70’ Після легкого удару гравцем Гравець видалений по воротах з метрів 20 воротар команди суперника пропускає ганебний м'яч між ніг! ГО-О-О-ОЛ!
76’ І з м'ячем Пров Зямкин після ідеального підкату
78’ Знаменитий гравець Ян Толлефсен вдало пробиває по воротах! ГО-О-О-ОЛ!!!
81’ Виктор Бахон порушив правила всього за 25 метрів від своїх воріт
84’ Пров Зямкин красиво обіграв опонента, той порушує правила проти гравця команди Quva FC 1494
89’ Ех, Левент Кишш... Не можна так віддавати м'яч супернику, знову втрата