02.10.2024 15:07
1’ Футболісти команди Quva FC 1494 розіграли м'яч із центру поля
10’ Сильний та точний пас віддав Педро Уго Аморим і команда впевнено спрямувалась у контратаку!
20’ Після легкої передачі м'яч перехоплює Манар Смаков
26’ У падінні воротар дістає м'яч! Ось це ситуація!
33’ Гравець видалений непробивний. Добре виглядає сьогодні воротар, що не виходить у гравців атаки
38’ Команда Quva FC 1494 спокійно контролює м'яч у середині поля
45’ А ось і перерва. Футболісти явно втомилися
45’ Левент Кишш неабияк змусивши понервувати суперника, після чого віддав ювелірну передачу!
51’ М'ячем заволодів Таргын Турсунов, але несподівано тут же його втратив!
54’ Таргын Турсунов віддав гарну навісну передачу! Молодці гравці команди Dudka Kharkiv 828
55’ Гравець віддає наскрізний пас і Гравець видалений у дальній від себе кут забиває найкрасивіший ГОЛ!!!
61’ Який незграбний пас віддав Гравець видалений і м'ячем заволодів суперник!
64’ Вэзилайдж Абрамович показує найвищу техніку воротарської майстерності
69’ При виконанні кутового удару Бабаджайд Кумордзи несподівано та красиво забиває ГОЛ!
70’ Яка передача і Гравець видалений пускає м'яч воротарю прямо між ніг! Чудовий ГОООЛ!
71’ Після легкого удару гравцем Бабаджайд Кумордзи по воротах з метрів 20 воротар команди суперника пропускає ганебний м'яч між ніг! ГО-О-О-ОЛ!
72’ І з м'ячем Гравець видалений після ідеального підкату
82’ Завдяки злагодженій грі команди м'яч отримує Гравець видалений
86’ Суддя показує положення поза грою. Розігрує м'яч Манар Смаков