02.10.2024 14:58
Manchester Ct Arena
1’ Команда Manchester Ct 849 розпочала з центру поля
3’ Левент Кишш прямою ногою вдарив суперника ззаду по ногах
8’ Серхио Ирурета порушив правила за метрів сорока від своїх воріт
16’ Педро Уго Аморим вкинув м'яч з ауту прямо в ноги своєму гравцю!
16’ Г-О-О-О-Л! Удар із 30-ти метрів Гравець видалений забиває приголомшливий м'яч у ворота!
22’ Гравець у підкаті вдарив суперника в опорну ногу. На жаль, Риад Бертран отримав сильну травму
24’ Після помилки захисника м'яч йде за лінію поля. Аут вкинув Пров Зямкин
33’ Після легкої передачі м'яч перехоплює Гравець видалений
39’ Ух, який же міг бути момент, але не зміг Арефий Гвоздюк правильно віддати пас на партнера!
39’ Арефий Гвоздюк відверто небезпечно грав у підкаті проти оппонента. По нозі не дісталося, але за намір грубо сфолити отримав жовту картку гравець команди Manchester Ct 849
42’ Арефий Гвоздюк порушив правила за метрів сорока від своїх воріт
50’ Могло б вийти небезпечно, але якби не Марчелло Данни Чаиньо зробив гарний підкат
57’ Після тривалого володіння м'ячем суперника, у відборі добре постарався Гравець видалений
64’ Яка передача і Гравець видалений пускає м'яч воротарю прямо між ніг! Чудовий ГОООЛ!
65’ Левент Кишш проходить чергового суперника і віддає чудовий пас! Як гарно! Молодець!
67’ Педро Уго Аморим у своєму штрафному затримує суперника за футболку!
74’ Риад Бертран не зміг віддати пас! Явний брак техніки
79’ Севастьян Драчук зірвав небезпечну атаку за що і отримав жовту картку
83’ Гравець видалений непробивний. Добре виглядає сьогодні воротар, що не виходить у гравців атаки
87’ Риад Бертран практично з порожніх воріт вибив м'яч у центр поля! Ось це так!