02.10.2024 14:37
ФК Гарбуша Arena
1’ Футболісти команди ФК Гарбуша 860 розіграли м'яч із центру поля
3’ Після жахливої помилки захисника Гравець видалений без особливих старань обводить голкіпера і забиває м'яч у порожні ворота!
5’ Жахливий та неточний пас віддав Гравець видалений своєму гравцю, який знаходився всього за кілька метрів від нього!
10’ У грубому підкаті Гравець видалений зносить суперника з ніг!
13’ Степан Черепенников спробував пробити по воротах, але не влучив по м'ячу!
16’ Номики Ксенакис на фланзі намагався обвести двох суперників, після чого отримав по ногах, штрафний призначив арбітр
23’ І знову втрата м'яча у центрі поля. Гравець видалений віддав пас в нікуди!
23’ Левент Кишш зірвав небезпечну атаку за що і отримав жовту картку
31’ Гравець команди Quva FC 1494 зіграв рукою, а потім ще почав сперечатися з арбітром. Педро Уго Аморим отримує попередження
31’ Знаменитий гравець Гравець видалений вдало пробиває по воротах! ГО-О-О-ОЛ!!!
33’ І з м'ячем Гравець видалений після ідеального підкату
35’ Зірвавши контратаку суперника, Пров Зямкин перехопив м'яч і віддав точний пас найближчому своєму гравцю
38’ Гравець віддає наскрізний пас і Гравець видалений у дальній від себе кут забиває найкрасивіший ГОЛ!!!
40’ Воротар відбиває пенальті. Сьогодні явно його день!
46’ Федосий Корольков важко ловить м'яч
46’ Г-О-О-О-Л! Удар із 30-ти метрів Гравець видалений забиває приголомшливий м'яч у ворота!
51’ Вдало віддав пас Степан Черепенников своєму гравцю!
59’ Що ж робить гравець команди Quva FC 1494, злісний порушник правил! Але залишається непоміченим
60’ Після прострільного удару по воротах Гравець видалений рикошетом від захисника несподівано забиває м'яч! Гооол!
61’ І з м'ячем Гравець видалений після ідеального підкату
65’ При спробі обійти суперника гравець Кадыр Ниязымбетов підвернув ногу. Медики щось там чаклують...
66’ Сильний удар по воротах, але Гравець видалений у стрибку легко відбив цей м'яч!
72’ Після страшної помилки суперника з м'ячем Пров Зямкин
77’ Гравець видалений віддав точну розрізну передачу, гарна гра в пас!
85’ Команда ФК Гарбуша 860 спокійно контролює м'яч у середині поля