02.10.2024 14:29
ДИНАМО ФК Arena
1’ Команда ДИНАМО ФК 838 розпочала з центру поля
5’ Авксентий Пятаев прямою ногою вдарив суперника ззаду по ногах
6’ Гравець видалений відверто небезпечно грав у підкаті проти оппонента. По нозі не дісталося, але за намір грубо сфолити отримав жовту картку гравець команди Quva FC 1494
12’ Гравець видалений вкинув аут прямо в центр штрафного суперника
17’ Воротар відбиває пенальті. Сьогодні явно його день!
19’ Сильний та точний пас віддав Боджэн Маркович і команда впевнено спрямувалась у контратаку!
21’ Суддя призначає пенальті. Гравець видалений пробиває пенальті! Удар! Гол!!!
23’ Після легкого удару гравцем Левент Кишш по воротах з метрів 20 воротар команди суперника пропускає ганебний м'яч між ніг! ГО-О-О-ОЛ!
25’ Илияс Мамин неабияк змусивши понервувати суперника, після чого віддав ювелірну передачу!
28’ Обрізання в центрі поля і команда виходить у контратаку, навіс на точку, удар та Гравець видалений забиває довгоочікуваний гол! ГО-О-О-Л!
31’ Боджэн Маркович подав кутовий точно на голову своєму гравцю!
32’ Рэдмило Секулич проходить захист як тренерувальних манікенів і заштовхує м'яч у ворота! ГОООЛ!
35’ Гравець Гравець видалений набігаючи на м'яч зносить воротаря з ніг!
45’ Гравець видалений непробивний. Добре виглядає сьогодні воротар, що не виходить у гравців атаки
45’ А ось і довгоочікувана перерва в матчі
48’ Хесус ла Мартина зірвав небезпечну атаку за що і отримав жовту картку
53’ Гравець видалений легко перехоплює прострільну передачу
58’ Левент Кишш неабияк змусивши понервувати суперника, після чого віддав ювелірну передачу!
62’ У грубому підкаті Иоан Тимощук зносить суперника з ніг!
69’ Гравець видалений спробував пробити по воротах, але не влучив по м'ячу!
74’ Гравець видалений не зміг віддати пас! Явний брак техніки
83’ Левент Кишш порушив правила, але арбітр ніби осліп у цей момент
83’ Гравець видалений проходить захист як тренерувальних манікенів і заштовхує м'яч у ворота! ГОООЛ!
92’ У падінні воротар дістає м'яч! Ось це ситуація!