02.10.2024 14:21
Carcaricola Arena
1’ Команда Carcaricola 616 розпочала з центру поля
11’ Воротар вийшов за межі штрафного майданчика і в підкаті вибив м'яч!
13’ Г-О-О-О-Л! Удар із 30-ти метрів Николь Козлова забиває приголомшливий м'яч у ворота!
14’ Леся Словак грамотно грає на виході
24’ В черговий раз дали пробити захисники, проте удар не вийшов, і м'яч розминувся із заповітною метою в цьому епізоді
27’ Після образи суперника Марта Виейра Сильва нахабно штовхає його!
32’ Пров Зямкин у своєму штрафному затримує суперника за футболку!
39’ Дааа... Гравець видалений не зміг прийняти пас від свого партнера...
43’ Жахливий та неточний пас віддав Гравець видалений своєму гравцю, який знаходився всього за кілька метрів від нього!
53’ Суддя показує положення поза грою. Розігрує м'яч Асисат Ошоала
60’ Після тривалого володіння м'ячем суперника, у відборі добре постарався Педро Уго Аморим
62’ Асисат Ошоала неабияк змусивши понервувати суперника, після чого віддав ювелірну передачу!
64’ ГО-О-О-О-О-О-ОЛ!!! Від рук воротаря команди суперника Горпина Кривбасочка легко вганяє м'яч у сітку воріт!
71’ І знову Педро Уго Аморим віддав найкрасивішу передачу партнеру по команді!
79’ Николь Козлова фоліт у своїй штрафній, небезпечний стандарт для команди суперника
87’ Навіс до штрафної площі, але голкіпер Леся Словак вміло забирає м'яч!