02.10.2024 14:15
1’ Команда Quva FC 1494 розпочала з центру поля
3’ Гравець видалений відверто небезпечно грав у підкаті проти оппонента. По нозі не дісталося, але за намір грубо сфолити отримав жовту картку гравець команди Quva FC 1494
7’ Після легкого удару гравцем Фернандо Морьентес по воротах з метрів 20 воротар команди суперника пропускає ганебний м'яч між ніг! ГО-О-О-ОЛ!
9’ Гравець видалений вкинув м'яч з ауту прямо в ноги своєму гравцю!
11’ І знову втрата м'яча у центрі поля. Хосе Герреро віддав пас в нікуди!
13’ При виконанні кутового удару Огнен Вукоевич несподівано та красиво забиває ГОЛ!
13’ В черговий раз дали пробити захисники, проте удар не вийшов, і м'яч розминувся із заповітною метою в цьому епізоді
21’ У центрі поля, після плутанини півзахисників, м'яч відібрав Педро Уго Аморим
24’ Гравець видалений практично з порожніх воріт вибив м'яч у центр поля! Ось це так!
29’ Гравець видалений вдало навісив у штрафний майданчик суперника!
35’ Хосе Герреро вкинув аут прямо в центр штрафного суперника
37’ Шикарний аут та м'яч вкине Гравець видалений
43’ М'яч за межами поля, вкидає Гравець видалений
45’ Ну що ж, маленька перерва в матчі
53’ Гравець у підкаті вдарив суперника в опорну ногу. На жаль, Риккардо Мондрагоне отримав сильну травму
53’ Гравець видалений порушив правила всього за 25 метрів від своїх воріт
53’ Джиованни Паскуале відверто небезпечно грав у підкаті проти оппонента. По нозі не дісталося, але за намір грубо сфолити отримав жовту картку гравець команди Характерник 1263
55’ Фернандо Морьентес не зміг віддати пас! Явний брак техніки
57’ Риккардо Мондрагоне проходить захист як тренерувальних манікенів і заштовхує м'яч у ворота! ГОООЛ!
61’ Яка передача і Фернандо Морьентес пускає м'яч воротарю прямо між ніг! Чудовий ГОООЛ!
64’ Забрав м'яч, сам пішов в атаку і це у нього не погано виходить, з м'ячем Хосе Герреро
74’ Після проходження флангом Пров Зямкин віддав точну передачу на протилежний фланг
81’ М'яч вийшов за лінію поля та його вкине Фернандо Морьентес
88’ Небезпечний штрафний удар і Педро Уго Аморим легко перекидає м'яч через стінку і м'яч влітає в дев'яточку!
91’ Ух, який же міг бути момент, але не зміг Фернандо Морьентес правильно віддати пас на партнера!