(п.3:4)
Quva FC
02.10.2024 13:58
Arezona Arena
1’ Команда Arezona 816 розпочала з центру поля
8’ Гравець видалений зірвав небезпечну атаку за що і отримав жовту картку
9’ Гравець видалений на місці, такий м'яч не складе для нього проблем
19’ Гравець видалений спробував пробити по воротах, але не влучив по м'ячу!
22’ Педро Уго Аморим відверто небезпечно грав у підкаті проти оппонента. По нозі не дісталося, але за намір грубо сфолити отримав жовту картку гравець команди Quva FC 1494
23’ Суддя призначає пенальті. Джастин Кард пробиває пенальті! Удар! Гол!!!
29’ М'яч за межами поля, вкидає Рахман Абдрахманов
35’ І з м'ячем Левент Кишш після ідеального підкату
36’ Після легкого удару гравцем Гравець видалений по воротах з метрів 20 воротар команди суперника пропускає ганебний м'яч між ніг! ГО-О-О-ОЛ!
41’ Відмінну передачу віддав Рахман Абдрахманов, мабуть один із найкращих гравців команди Arezona 816
50’ Гравець видалений практично з порожніх воріт вибив м'яч у центр поля! Ось це так!
53’ Левент Кишш віддав дальню та точну передачу своєму гравцю. Молодці гравці команди Quva FC 1494! Видно злагодженість у діях!
57’ Гравець видалений витягає дуже складний удар
60’ Симонайдс Караманлис важко ловить м'яч
65’ Светозар Белкин точно зіграв головою на партнера по команді!
72’ У підкаті суперник вибив м'яч за межі поля. Вкидає Рамон Антонио Карризоса...
76’ Г-О-О-О-Л! Удар із 30-ти метрів Левент Кишш забиває приголомшливий м'яч у ворота!
77’ Суддя показує положення поза грою. Розігрує м'яч Левент Кишш
87’ Гравець видалений легко перехоплює м'яч
90’ Небезпечний штрафний удар і Симонайдс Караманлис легко перекидає м'яч через стінку і м'яч влітає в дев'яточку!