02.10.2024 13:46
Колосок Arena
1’ Футболісти команди Колосок 1246 розіграли м'яч із центру поля
10’ Після тривалого володіння м'ячем суперника, у відборі добре постарався Гравець видалений
11’ Левент Кишш зірвав небезпечну атаку за що і отримав жовту картку
19’ Явно не зрозуміли один одного суперники і відразу настиг Максим Слюсар
27’ Гравець видалений красиво обіграв опонента, той порушує правила проти гравця команди Quva FC 1494
37’ Після помилки захисника м'яч йде за лінію поля. Аут вкинув Гравець видалений
40’ Мда... Александр Филиппов... Через його помилку суперник пішов у контратаку!
50’ Суддя зафіксував положення поза грою, м'яч введе Педро Уго Аморим
51’ Гравець видалений відверто небезпечно грав у підкаті проти оппонента. По нозі не дісталося, але за намір грубо сфолити отримав жовту картку гравець команди Quva FC 1494
54’ Мда... Олег Голодюк... Через його помилку суперник пішов у контратаку!
61’ Удар! Рікошет! Воротар майже пальцями дістав цей складний м'яч!
63’ Гравець видалений легко перехоплює м'яч
70’ Після прострільного удару по воротах Денис Шинкевич рикошетом від захисника несподівано забиває м'яч! Гооол!
73’ Навіс до штрафної площі, але голкіпер Антон Каниболоцкий вміло забирає м'яч!
80’ Антон Каниболоцкий грамотно грає на виході
88’ І знову Левент Кишш віддав найкрасивішу передачу партнеру по команді!