02.10.2024 13:29
1’ Команда Quva FC 1494 розпочала з центру поля
11’ І знову Сергей Беженар віддав найкрасивішу передачу партнеру по команді!
15’ Могло б вийти небезпечно, але якби не втрата м'яча, у гру введе Гравець видалений
17’ Александр Косырин проходить чергового суперника і віддає чудовий пас! Як гарно! Молодець!
21’ Воротар вийшов за межі штрафного майданчика і в підкаті вибив м'яч!
27’ Гравець видалений не зміг віддати пас! Явний брак техніки
31’ Обрізання в центрі поля і команда виходить у контратаку, навіс на точку, удар та Василий Рац забиває довгоочікуваний гол! ГО-О-О-Л!
37’ Арсений Бандеренко від душі врізав свого суперника по ногах, а арбітр вирішив лише на словах "пожурити" за грубість
41’ М'ячем заволодів Гравець видалений, але несподівано тут же його втратив!
44’ Після проходження флангом Гравець видалений віддав точну передачу на протилежний фланг
52’ У центрі поля, після плутанини півзахисників, м'яч відібрав Игорь Тищенко
53’ Левент Кишш зірвав небезпечну атаку за що і отримав жовту картку
58’ Після якихось мало зрозумілих дій суперників, найрозумнішим виявився Арсений Бандеренко
58’ УДАР! ГОООЛ! Сильним ударом по воротах від перекладини Виктор Грачёв забиває ГОЛ!
68’ Гравець Виктор Грачёв набігаючи на м'яч зносить воротаря з ніг!
77’ Игорь Тищенко фоліт у своїй штрафній, небезпечний стандарт для команди суперника
84’ Після прострільного удару по воротах Евгений Шахов рикошетом від захисника несподівано забиває м'яч! Гооол!
87’ Игорь Шуховцев показує найвищу техніку воротарської майстерності