02.10.2024 13:22
Madrid Fc Arena
1’ Футболісти команди Madrid Fc 842 розіграли м'яч із центру поля
3’ М'яч вийшов за лінію поля та його вкине Леонид Маат
3’ Гравець команди Madrid Fc 842 зіграв рукою, а потім ще почав сперечатися з арбітром. Влас Жуковский отримує попередження
13’ Г-О-О-О-Л! Удар із 30-ти метрів Фриц Брока забиває приголомшливий м'яч у ворота!
13’ Не вийшов пас у гравця, щось сьогодні не клеїться у команди Quva FC 1494 гра в середині поля
18’ У грубому підкаті Фриц Брока зносить суперника з ніг!
18’ При виконанні кутового удару Влас Жуковский несподівано та красиво забиває ГОЛ!
22’ Педро Уго Аморим точно зіграв головою на партнера по команді!
28’ Забрав м'яч, сам пішов в атаку і це у нього не погано виходить, з м'ячем Гравець видалений
31’ Обрізання в центрі поля і команда виходить у контратаку, навіс на точку, удар та Карел ван де Вен забиває довгоочікуваний гол! ГО-О-О-Л!
38’ Гравець видалений головою відбиває м'яч
42’ Ого! Дуже далеко вкинув м'яч з ауту Гравець видалений
44’ Гравець Гравець видалений набігаючи на м'яч зносить воротаря з ніг!
52’ Дааа... Леонид Маат не зміг прийняти пас від свого партнера...
60’ Серж Уго Аморим у своєму штрафному затримує суперника за футболку!
62’ Обрізання в центрі поля і команда виходить у контратаку, навіс на точку, удар та Гравець видалений забиває довгоочікуваний гол! ГО-О-О-Л!
67’ Фриц Брока порушив правила, але арбітр ніби осліп у цей момент
75’ Серж Уго Аморим порушив правила за метрів сорока від своїх воріт
77’ Після прострільного удару по воротах Марио Сальветти рикошетом від захисника несподівано забиває м'яч! Гооол!
81’ Дааа... Джеральдо Берко не зміг прийняти пас від свого партнера...
91’ Могло б вийти небезпечно, але якби не втрата м'яча, у гру введе Гравець видалений