02.10.2024 12:55
kolobki Arena
1’ Футболісти команди kolobki 1121 розіграли м'яч із центру поля
6’ У підкаті ззаду гравець завдає травми супернику! Эрик Фалкенбург не зможе сам піти з поля
11’ Джеймс Маккарти від душі врізав свого суперника по ногах, а арбітр вирішив лише на словах "пожурити" за грубість
15’ Суперник зупинив небезпечну атаку, внаслідок чого м'яч потрапив за межі поля, але Родриго Паласио чітко вкинув м'яч у гру
23’ Суперник дає пас, але м'яч перехоплює Гравець видалений і непогано виносить його в центр поля
30’ Мдаа.. Треба було пасувати.. Дуже сильний удар зробив Гравець видалений
33’ Гравець видалений важко ловить м'яч
33’ Після прострільного удару по воротах Гравець видалений рикошетом від захисника несподівано забиває м'яч! Гооол!
35’ Ая-я-яй! Ви тільки уявіть, що з п'яти метрів Яков Федорив не зміг потрапити по воротах!
44’ Гравець видалений легко перехоплює м'яч
45’ Эрик Фалкенбург зірвав небезпечну атаку за що і отримав жовту картку
52’ Крейг Гордон важко ловить м'яч
62’ Крейг Гордон непробивний. Добре виглядає сьогодні воротар, що не виходить у гравців атаки
65’ Небезпечний штрафний удар і Яков Федорив легко перекидає м'яч через стінку і м'яч влітає в дев'яточку!
68’ Гравець видалений порушив правила за метрів сорока від своїх воріт
75’ Що ж робить гравець команди kolobki 1121, злісний порушник правил! Але залишається непоміченим
78’ Сильний та точний пас віддав Левент Кишш і команда впевнено спрямувалась у контратаку!
80’ Після легкого удару гравцем Оливер Зорг по воротах з метрів 20 воротар команди суперника пропускає ганебний м'яч між ніг! ГО-О-О-ОЛ!
84’ Суперник зупинив небезпечну атаку, внаслідок чого м'яч потрапив за межі поля, але Педро Уго Аморим чітко вкинув м'яч у гру
94’ Левент Кишш віддав точну розрізну передачу, гарна гра в пас!