02.10.2024 12:47
НОРД Arena
1’ Футболісти команди НОРД 1425 розіграли м'яч із центру поля
4’ У центрі поля, після плутанини півзахисників, м'яч відібрав Силвештре Варела
8’ Атака проходить лівим флангом, але їй не дозволяє розвинутися Зелимхан Бакаев
10’ Гравець у підкаті вдарив суперника в опорну ногу. На жаль, Гравець видалений отримав сильну травму
12’ Знаменитий гравець Гравець видалений вдало пробиває по воротах! ГО-О-О-ОЛ!!!
14’ Гравець видалений точно зіграв головою на партнера по команді!
19’ В черговий раз дали пробити захисники, проте удар не вийшов, і м'яч розминувся із заповітною метою в цьому епізоді
25’ При виконанні кутового удару Максим Глушенков несподівано та красиво забиває ГОЛ!
26’ В черговий раз дали пробити захисники, проте удар не вийшов, і м'яч розминувся із заповітною метою в цьому епізоді
29’ Жан Поль Боэтиюс прямою ногою вдарив суперника ззаду по ногах
32’ Шикарний аут та м'яч вкине Максим Глушенков
35’ Після прострільного удару по воротах Педро Уго Аморим рикошетом від захисника несподівано забиває м'яч! Гооол!
37’ Могло б вийти небезпечно, але якби не Педро Уго Аморим зробив гарний підкат
37’ Після легкого удару гравцем Гравець видалений по воротах з метрів 20 воротар команди суперника пропускає ганебний м'яч між ніг! ГО-О-О-ОЛ!
45’ В черговий раз дали пробити захисники, проте удар не вийшов, і м'яч розминувся із заповітною метою в цьому епізоді
53’ Боротьба за м'яч у повітрі і Гравець видалений буквально лягає на спину опонента!
62’ Суперник дає пас, але м'яч перехоплює Гравець видалений і непогано виносить його в центр поля
65’ Мда... Гравець видалений... Через його помилку суперник пішов у контратаку!
74’ Після помилки захисника м'яч йде за лінію поля. Аут вкинув Жан Поль Боэтиюс
79’ Педро Уго Аморим віддав точну розрізну передачу, гарна гра в пас!
89’ І знову Элдер Поштига віддав найкрасивішу передачу партнеру по команді!
89’ При виконанні кутового удару Вессель Даммерс несподівано та красиво забиває ГОЛ!