Товариський матч

02.10.2024 12:32
Манчестер Arena
1’ Футболісти команди Манчестер 1659 розіграли м'яч із центру поля
9’ Синдзи Кагава на фланзі намагався обвести двох суперників, після чого отримав по ногах, штрафний призначив арбітр
11’ Після легкого удару гравцем Гравець видалений по воротах з метрів 20 воротар команди суперника пропускає ганебний м'яч між ніг! ГО-О-О-ОЛ!
15’ Після помилки захисника м'яч йде за лінію поля. Аут вкинув Гравець видалений
17’ Роберто Де Дзерби вкинув м'яч з ауту прямо в ноги своєму гравцю!
19’ Роберто Де Дзерби у своєму штрафному затримує суперника за футболку!
21’ Гравець видалений важко ловить м'яч
28’ Вилли Кабальеро показує найвищу техніку воротарської майстерності
29’ Суддя призначає пенальті. Гравець видалений пробиває пенальті! Удар! Гол!!!
32’ Ая-я-яй! Ви тільки уявіть, що з п'яти метрів Сандро Тонали не зміг потрапити по воротах!
41’ Завдяки злагодженій грі команди м'яч отримує Гравець видалений
43’ Гравець видалений втратив м'яч, у результаті довелося порушити правила, зірвавши атаку суперника, за що й отримав жовту картку
50’ Гравець видалений віддав дальню та точну передачу своєму гравцю. Молодці гравці команди Quva FC 1494! Видно злагодженість у діях!
58’ Синдзи Кагава фоліт у своїй штрафній, небезпечний стандарт для команди суперника
61’ Мда... Гравець видалений... Через його помилку суперник пішов у контратаку!
71’ Синдзи Кагава проходить чергового суперника і віддає чудовий пас! Як гарно! Молодець!
76’ Навіс до штрафної площі, але голкіпер Вилли Кабальеро вміло забирає м'яч!
79’ Г-О-О-О-Л! Удар із 30-ти метрів Гравець видалений забиває приголомшливий м'яч у ворота!
84’ Вилли Кабальеро витягає дуже складний удар
86’ Рой Макай зірвав небезпечну атаку за що і отримав жовту картку
89’ Вилли Кабальеро легко перехоплює прострільну передачу