02.10.2024 12:18
spartak moskva Arena
1’ Футболісти команди spartak moskva 800 розіграли м'яч із центру поля
3’ Після тривалого володіння м'ячем суперника, у відборі добре постарався Педро Уго Аморим
11’ Сергей Юран красиво обіграв опонента, той порушує правила проти гравця команди spartak moskva 800
14’ Дааа... Гравець видалений не зміг прийняти пас від свого партнера...
19’ Левент Кишш зірвав небезпечну атаку за що і отримав жовту картку
23’ Сильний удар по воротах, але Владилен Панасюк у стрибку легко відбив цей м'яч!
27’ Небезпечний штрафний удар і Лев Кривошеин легко перекидає м'яч через стінку і м'яч влітає в дев'яточку!
28’ У падінні воротар дістає м'яч! Ось це ситуація!
30’ Суперник зупинив небезпечну атаку, внаслідок чого м'яч потрапив за межі поля, але Гравець видалений чітко вкинув м'яч у гру
32’ Гравець видалений зірвав небезпечну атаку за що і отримав жовту картку
38’ Гравець видалений витягає дуже складний удар
45’ А ось і свисток. Відпочинемо трохи, друзі!
46’ Ух, який же міг бути момент, але не зміг Гравець видалений правильно віддати пас на партнера!
48’ Не вийшов пас у гравця, щось сьогодні не клеїться у команди spartak moskva 800 гра в середині поля
57’ Паоло Ди Чини проходить чергового суперника і віддає чудовий пас! Як гарно! Молодець!
61’ Гравець видалений порушив правила за метрів сорока від своїх воріт
65’ Гравець видалений непробивний. Добре виглядає сьогодні воротар, що не виходить у гравців атаки
75’ Гравець Левент Кишш набігаючи на м'яч зносить воротаря з ніг!
77’ ГО-О-О-О-О-О-ОЛ!!! Від рук воротаря команди суперника Олкимос Канделаки легко вганяє м'яч у сітку воріт!
83’ Гравець віддає наскрізний пас і Гравець видалений у дальній від себе кут забиває найкрасивіший ГОЛ!!!
85’ Гравець видалений показує найвищу техніку воротарської майстерності