02.10.2024 12:06
1’ Команда Quva FC 1494 розпочала з центру поля
6’ Гравець видалений зірвав небезпечну атаку за що і отримав жовту картку
7’ І з м'ячем Даяна Семкив після ідеального підкату
17’ Даяна Семкив практично з порожніх воріт вибив м'яч у центр поля! Ось це так!
27’ Гравець видалений добре відпрацював в обороні та відібрав м'яч
31’ Може вийти непогана атака, початок їй поклав Анна Прокопенко
37’ Не вийшов пас у гравця, щось сьогодні не клеїться у команди FC Radomishl 1122 гра в середині поля
41’ Юлия Колесник на фланзі намагався обвести двох суперників, після чого отримав по ногах, штрафний призначив арбітр
46’ Анна Прокопенко відверто небезпечно грав у підкаті проти оппонента. По нозі не дісталося, але за намір грубо сфолити отримав жовту картку гравець команди FC Radomishl 1122
49’ Левент Кишш прямою ногою вдарив суперника ззаду по ногах
52’ Забрав м'яч, сам пішов в атаку і це у нього не погано виходить, з м'ячем Даяна Семкив
55’ Сильний та точний пас віддав Гравець видалений і команда впевнено спрямувалась у контратаку!
57’ М'ячем заволодів Николь Анна Аноми, але несподівано тут же його втратив!
62’ Гравець Левент Кишш набігаючи на м'яч зносить воротаря з ніг!
68’ Яка передача і Надежда Андрусишина пускає м'яч воротарю прямо між ніг! Чудовий ГОООЛ!
71’ Після помилки захисника м'яч йде за лінію поля. Аут вкинув Гравець видалений
75’ У підкаті суперник вибив м'яч за межі поля. Вкидає Левент Кишш...
83’ Воротар відбиває пенальті. Сьогодні явно його день!
89’ У падінні воротар дістає м'яч! Ось це ситуація!