02.10.2024 11:45
1’ Футболісти команди Quva FC 1494 розіграли м'яч із центру поля
4’ Голкіпер практично з-під ніг нападника забирає м'яч собі в руки!
6’ У грубому підкаті Антонен Обер зносить суперника з ніг!
10’ Не вийшов пас у гравця, щось сьогодні не клеїться у команди Quva FC 1494 гра в середині поля
15’ Атака проходить лівим флангом, але їй не дозволяє розвинутися Гравець видалений
21’ УДАР! ГОООЛ! Сильним ударом по воротах від перекладини Гравець видалений забиває ГОЛ!
24’ Суддя зафіксував положення поза грою, м'яч введе Гравець видалений
26’ І з м'ячем Гравець видалений після ідеального підкату
35’ Що ж робить гравець команди spartak moskva 800, злісний порушник правил! Але залишається непоміченим
41’ Войтек Ковальский вкинув аут прямо в центр штрафного суперника
46’ Ну треба ж! Левент Кишш віддав пас прямо в ноги своєму супернику!
50’ Ух, який же міг бути момент, але не зміг Войтек Ковальский правильно віддати пас на партнера!
60’ Що ж робить гравець команди spartak moskva 800, злісний порушник правил! Але залишається непоміченим
66’ Гравець команди суперника робить неточний пас і м'яч забирає Олкимос Канделаки
70’ Гравець видалений порушив правила, але арбітр ніби осліп у цей момент
72’ Ая-я-яй! Ви тільки уявіть, що з п'яти метрів Антонен Обер не зміг потрапити по воротах!
78’ Суддя призначає пенальті. Гравець видалений пробиває пенальті! Удар! Гол!!!
78’ Гравець видалений віддав гарну навісну передачу! Молодці гравці команди Quva FC 1494
79’ Після жахливої помилки захисника Огюст Савар без особливих старань обводить голкіпера і забиває м'яч у порожні ворота!
85’ Ая-я-яй! Ви тільки уявіть, що з п'яти метрів Гравець видалений не зміг потрапити по воротах!
85’ Після легкого удару гравцем Сергей Юран по воротах з метрів 20 воротар команди суперника пропускає ганебний м'яч між ніг! ГО-О-О-ОЛ!
89’ Гравець команди spartak moskva 800 зіграв рукою, а потім ще почав сперечатися з арбітром. Лев Кривошеин отримує попередження