02.10.2024 11:33
Realton Arena
1’ Футболісти команди Realton 1099 розіграли м'яч із центру поля
4’ М'яч вийшов за межі поля, в гру його введе Дарио Альберто Гигена
12’ І знову втрата м'яча у центрі поля. Левент Кишш віддав пас в нікуди!
21’ У грубому підкаті Левент Кишш зносить суперника з ніг!
29’ Гонсалу Рамуш порушив правила за метрів сорока від своїх воріт
39’ Игнатий Нестеров на місці, такий м'яч не складе для нього проблем
47’ Джей Джей Окоча порушив правила, але арбітр ніби осліп у цей момент
53’ Мдаа.. Треба було пасувати.. Дуже сильний удар зробив Гравець видалений
59’ Ух, який же міг бути момент, але не зміг Гравець видалений правильно віддати пас на партнера!
62’ Обрізання в центрі поля і команда виходить у контратаку, навіс на точку, удар та Владимир Штерн забиває довгоочікуваний гол! ГО-О-О-Л!
62’ Даниэль Шваб проходить захист як тренерувальних манікенів і заштовхує м'яч у ворота! ГОООЛ!
63’ Забрав м'яч, сам пішов в атаку і це у нього не погано виходить, з м'ячем Шохбоз Умаров
64’ Гравець команди Quva FC 1494 зіграв рукою, а потім ще почав сперечатися з арбітром. Гравець видалений отримує попередження
69’ Сильний та точний пас віддав Луис Фелипе Рамос і команда впевнено спрямувалась у контратаку!
71’ Знаменитий гравець Гравець видалений вдало пробиває по воротах! ГО-О-О-ОЛ!!!
72’ Гравець видалений порушив правила за метрів сорока від своїх воріт
77’ Могло б вийти небезпечно, але якби не Гравець видалений зробив гарний підкат
87’ Кутовий! Удар по воротах, але голкіпер відбиває цей м'яч!