02.10.2024 10:59
Нефтяник Ахтырка Arena
1’ Футболісти команди Нефтяник Ахтырка 779 розіграли м'яч із центру поля
7’ Гравець видалений вкинув м'яч з ауту прямо в ноги своєму гравцю!
7’ Слободан Жигон зірвав небезпечну атаку за що і отримав жовту картку
9’ Після якихось мало зрозумілих дій суперників, найрозумнішим виявився Гравець видалений
16’ Команда Quva FC 1494 намагається провести атаку по лівому флангу і це непогано у них виходить!
19’ Гравець команди Quva FC 1494 зіграв рукою, а потім ще почав сперечатися з арбітром. Левент Кишш отримує попередження
22’ Після легкого удару гравцем Бальдомеро Хосе по воротах з метрів 20 воротар команди суперника пропускає ганебний м'яч між ніг! ГО-О-О-ОЛ!
25’ Боротьба за м'яч у повітрі і Сид Бибер буквально лягає на спину опонента!
33’ Ух, який же міг бути момент, але не зміг Сид Бибер правильно віддати пас на партнера!
37’ Відібравши м'яч, Гравець видалений віддав гарний пас п'ятою своєму гравцю
42’ Мдаа.. Треба було пасувати.. Дуже сильний удар зробив Сид Бибер
46’ Сильний удар по воротах, але Гравець видалений у стрибку легко відбив цей м'яч!
50’ Команда Нефтяник Ахтырка 779 намагається провести атаку по лівому флангу і це непогано у них виходить!
52’ Гравець видалений порушив правила за метрів сорока від своїх воріт
56’ Гравець видалений показує найвищу техніку воротарської майстерності
63’ Даниэль Кошту вдало навісив у штрафний майданчик суперника!
71’ Вида Бабич від душі врізав свого суперника по ногах, а арбітр вирішив лише на словах "пожурити" за грубість
75’ Не вийшов пас у гравця, щось сьогодні не клеїться у команди Нефтяник Ахтырка 779 гра в середині поля
78’ Гравець видалений вкинув аут прямо в центр штрафного суперника
87’ Гравець видалений не зміг віддати пас! Явний брак техніки