02.10.2024 10:43
Nizhny Novgorod Arena
1’ Футболісти команди Nizhny Novgorod 870 розіграли м'яч із центру поля
3’ Адельмо Гварро вкинув аут прямо в центр штрафного суперника
9’ Небезпечний штрафний удар і Алредин Ламбер легко перекидає м'яч через стінку і м'яч влітає в дев'яточку!
11’ Кристоф Ференци проходить чергового суперника і віддає чудовий пас! Як гарно! Молодець!
14’ У підкаті ззаду гравець завдає травми супернику! Зигфрид Грюгер не зможе сам піти з поля
16’ М'яч вийшов за лінію поля та його вкине Гравець видалений
26’ Гравець видалений важко ловить м'яч
29’ Після легкого удару гравцем Педро Уго Аморим по воротах з метрів 20 воротар команди суперника пропускає ганебний м'яч між ніг! ГО-О-О-ОЛ!
36’ Гравець видалений спробував пробити по воротах, але не влучив по м'ячу!
41’ УДАР! ГОООЛ! Сильним ударом по воротах від перекладини Панкратий Деревянов забиває ГОЛ!
42’ Явно не зрозуміли один одного суперники і відразу настиг Гравець видалений
45’ Ну що ж, маленька перерва в матчі
47’ Кристоф Ференци зірвав небезпечну атаку за що і отримав жовту картку
51’ Гравець видалений спробував пробити по воротах, але не влучив по м'ячу!
51’ ГО-О-О-О-О-О-ОЛ!!! Від рук воротаря команди суперника Кристоф Ференци легко вганяє м'яч у сітку воріт!
56’ ГО-О-О-О-О-О-ОЛ!!! Від рук воротаря команди суперника Алредин Ламбер легко вганяє м'яч у сітку воріт!
58’ Сильний удар по воротах, але Зигфрид Грюгер у стрибку легко відбив цей м'яч!
65’ Після страшної помилки суперника з м'ячем Гравець видалений
68’ Гравець видалений фоліт у своїй штрафній, небезпечний стандарт для команди суперника
75’ Вправно перехоплює м'яч Гравець видалений
83’ Гравець видалений важко ловить м'яч
90’ Шикарний аут та м'яч вкине Изингома Люка