02.10.2024 10:37
СКМ Arena
1’ Футболісти команди СКМ 791 розіграли м'яч із центру поля
8’ М'яч вийшов за лінію поля та його вкине Гравець видалений
16’ Гравець видалений подав кутовий точно на голову своєму гравцю!
22’ Гэйвин Баркер красиво обіграв опонента, той порушує правила проти гравця команди СКМ 791
27’ Всеволод Андерсон зірвав небезпечну атаку за що і отримав жовту картку
29’ Гравець видалений витягає дуже складний удар
33’ Знову м'яч забирає Гравець видалений
37’ Гравець віддає наскрізний пас і Дэвен Питерс у дальній від себе кут забиває найкрасивіший ГОЛ!!!
40’ Гравець віддає наскрізний пас і Гравець видалений у дальній від себе кут забиває найкрасивіший ГОЛ!!!
41’ Дэвен Питерс подав кутовий точно на голову своєму гравцю!
44’ Після прострільного удару по воротах Степан Кушнарев рикошетом від захисника несподівано забиває м'яч! Гооол!
45’ Гравець віддає наскрізний пас і Степан Кушнарев у дальній від себе кут забиває найкрасивіший ГОЛ!!!
47’ Даниел Шумахер порушив правила, але арбітр ніби осліп у цей момент
55’ Гравець видалений вдало навісив у штрафний майданчик суперника!
63’ Що ж робить гравець команди Quva FC 1494, злісний порушник правил! Але залишається непоміченим
66’ У підкаті суперник вибив м'яч за межі поля. Вкидає Гравець видалений...
75’ Педро Уго Аморим зірвав небезпечну атаку за що і отримав жовту картку
75’ Після страшної помилки суперника з м'ячем Дэвен Питерс
78’ Обрізання в центрі поля і команда виходить у контратаку, навіс на точку, удар та Степан Кушнарев забиває довгоочікуваний гол! ГО-О-О-Л!
83’ Гравець видалений легко перехоплює м'яч
90’ Гравець видалений на фланзі намагався обвести двох суперників, після чого отримав по ногах, штрафний призначив арбітр