02.10.2024 09:29
1’ Команда Quva FC 1494 розпочала з центру поля
10’ Кичиро Сайто практично з порожніх воріт вибив м'яч у центр поля! Ось це так!
17’ Команда Інгулець 1099 спокійно контролює м'яч у середині поля
19’ Гравець Гравець видалений набігаючи на м'яч зносить воротаря з ніг!
21’ Знову м'яч забирає Криштиан Пайва Паулета
27’ Дааа... Гравець видалений не зміг прийняти пас від свого партнера...
34’ Після страшної помилки суперника з м'ячем Левент Кишш
38’ ГО-О-О-О-О-О-ОЛ!!! Від рук воротаря команди суперника Криштиан Пайва Паулета легко вганяє м'яч у сітку воріт!
41’ Могло б вийти небезпечно, але якби не втрата м'яча, у гру введе Левент Кишш
44’ Небезпечний штрафний удар і Факундо Кейрос легко перекидає м'яч через стінку і м'яч влітає в дев'яточку!
50’ Суперник зупинив небезпечну атаку, внаслідок чого м'яч потрапив за межі поля, але Левент Кишш чітко вкинув м'яч у гру
52’ Микаэль Агацци важко ловить м'яч
55’ Минори Мацуока вкинув м'яч з ауту прямо в ноги своєму гравцю!
58’ Знаменитий гравець Гравець видалений вдало пробиває по воротах! ГО-О-О-ОЛ!!!
62’ Після помилки захисника м'яч йде за лінію поля. Аут вкинув Джесси Лингард
64’ Знаменитий гравець Кичиро Сайто вдало пробиває по воротах! ГО-О-О-ОЛ!!!
66’ Після страшної помилки суперника з м'ячем Гравець видалений
69’ Боротьба за м'яч у повітрі і Педро Уго Аморим буквально лягає на спину опонента!
74’ Після жахливої помилки захисника Гравець видалений без особливих старань обводить голкіпера і забиває м'яч у порожні ворота!
75’ Атака проходить правим флангом, але їй не дозволяє розвинутися Левент Кишш
79’ І з м'ячем Амин Харит після ідеального підкату
85’ Після невиразного відбору, атаку почав Гравець видалений