02.10.2024 09:15
Балтика Arena
1’ Футболісти команди Балтика 1421 розіграли м'яч із центру поля
6’ УДАР! ГОООЛ! Сильним ударом по воротах від перекладини Роберто Донадони забиває ГОЛ!
10’ Гравець команди суперника робить неточний пас і м'яч забирає Виктор Леоненко
12’ Атака проходить правим флангом, але їй не дозволяє розвинутися Гравець видалений
22’ Роберто Донадони віддав гарну навісну передачу! Молодці гравці команди Балтика 1421
23’ Гравець видалений зірвав небезпечну атаку за що і отримав жовту картку
31’ Алессандро Дель Пьеро красиво обіграв опонента, той порушує правила проти гравця команди Балтика 1421
33’ Онель Эрнандес прямою ногою вдарив суперника ззаду по ногах
36’ Ну треба ж! Деннис Бергкамп віддав пас прямо в ноги своєму супернику!
41’ Боротьба за м'яч у повітрі і Олег Веретенников буквально лягає на спину опонента!
43’ УДАР! ГОООЛ! Сильним ударом по воротах від перекладини Алессандро Дель Пьеро забиває ГОЛ!
46’ Кутовий! Удар по воротах, але голкіпер відбиває цей м'яч!
50’ Петр Чех головою відбиває м'яч
54’ Суддя зафіксував положення поза грою, м'яч введе Гравець видалений
55’ ГО-О-О-О-О-О-ОЛ!!! Від рук воротаря команди суперника Марко Стоянович легко вганяє м'яч у сітку воріт!
56’ Гравець Олег Веретенников набігаючи на м'яч зносить воротаря з ніг!
65’ Відмінну передачу віддав Гравець видалений, мабуть один із найкращих гравців команди Quva FC 1492
66’ Небезпечний штрафний удар і Гравець видалений легко перекидає м'яч через стінку і м'яч влітає в дев'яточку!
75’ Ех, Онель Эрнандес... Не можна так віддавати м'яч супернику, знову втрата
84’ Атака проходить лівим флангом, але їй не дозволяє розвинутися Гравець видалений
87’ Знаменитий гравець Роберто Донадони вдало пробиває по воротах! ГО-О-О-ОЛ!!!
92’ І знову втрата м'яча у центрі поля. Олег Веретенников віддав пас в нікуди!