02.10.2024 09:03
Узбекистан Arena
1’ Команда Узбекистан 1495 розпочала з центру поля
3’ Гравець видалений зірвав небезпечну атаку за що і отримав жовту картку
11’ Кутовий! Удар по воротах, але голкіпер відбиває цей м'яч!
15’ Могло б вийти небезпечно, але якби не Станислав Сазонович зробив гарний підкат
17’ Після легкого удару гравцем Левент Кишш по воротах з метрів 20 воротар команди суперника пропускає ганебний м'яч між ніг! ГО-О-О-ОЛ!
24’ Гравець видалений віддав дальню та точну передачу своєму гравцю. Молодці гравці команди Quva FC 1492! Видно злагодженість у діях!
31’ Ая-я-яй! Ви тільки уявіть, що з п'яти метрів Гравець видалений не зміг потрапити по воротах!
38’ Макс Майер фоліт у своїй штрафній, небезпечний стандарт для команди суперника
39’ Натан Аке зірвав небезпечну атаку за що і отримав жовту картку
46’ Гравець видалений грамотно грає на виході
49’ Суперник зупинив небезпечну атаку, внаслідок чого м'яч потрапив за межі поля, але Гравець видалений чітко вкинув м'яч у гру
57’ Гравець видалений на фланзі намагався обвести двох суперників, після чого отримав по ногах, штрафний призначив арбітр
66’ Який незграбний пас віддав Френки де Йонг і м'ячем заволодів суперник!
74’ Навіс до штрафної площі, але голкіпер Гравець видалений вміло забирає м'яч!
76’ Після жахливої помилки захисника Вильям Квист без особливих старань обводить голкіпера і забиває м'яч у порожні ворота!
76’ Гравець видалений у своєму штрафному затримує суперника за футболку!
77’ Знаменитий гравець Френки де Йонг вдало пробиває по воротах! ГО-О-О-ОЛ!!!
80’ Гравець видалений неабияк змусивши понервувати суперника, після чого віддав ювелірну передачу!
86’ Кутовий! Удар по воротах, але голкіпер відбиває цей м'яч!