02.10.2024 08:23
Проклятые Arena
1’ Футболісти команди Проклятые 837 розіграли м'яч із центру поля
4’ Педро Уго Аморим прямою ногою вдарив суперника ззаду по ногах
13’ Юрий Кабаков порушив правила за метрів сорока від своїх воріт
15’ Після образи суперника Гравець видалений нахабно штовхає його!
19’ Небезпечний штрафний удар і Педро Уго Аморим легко перекидає м'яч через стінку і м'яч влітає в дев'яточку!
20’ Гравець видалений проходить захист як тренерувальних манікенів і заштовхує м'яч у ворота! ГОООЛ!
22’ Суперник дає пас, але м'яч перехоплює Бартос Ференци і непогано виносить його в центр поля
29’ Команда Quva FC 1492 намагається провести атаку по лівому флангу і це непогано у них виходить!
39’ Явний офсайд у нападника, м'яч винесе Гравець видалений
41’ Команда Quva FC 1492 спокійно контролює м'яч у середині поля
46’ Зірвавши контратаку суперника, Гравець видалений перехопив м'яч і віддав точний пас найближчому своєму гравцю
56’ Сильний удар по воротах, але Ирвин Куллиг у стрибку легко відбив цей м'яч!
64’ Мдаа.. Треба було пасувати.. Дуже сильний удар зробив Гравець видалений
66’ Обрізання в центрі поля і команда виходить у контратаку, навіс на точку, удар та Сами Олах забиває довгоочікуваний гол! ГО-О-О-Л!
68’ Ирвин Куллиг важко ловить м'яч
70’ Гравець видалений фоліт у своїй штрафній, небезпечний стандарт для команди суперника
72’ Г-О-О-О-Л! Удар із 30-ти метрів Гравець видалений забиває приголомшливий м'яч у ворота!
79’ Гравець видалений непробивний. Добре виглядає сьогодні воротар, що не виходить у гравців атаки
81’ Педро Уго Аморим відверто небезпечно грав у підкаті проти оппонента. По нозі не дісталося, але за намір грубо сфолити отримав жовту картку гравець команди Quva FC 1492
83’ Педро Уго Аморим прямою ногою вдарив суперника ззаду по ногах
89’ Після проходження флангом Левент Кишш віддав точну передачу на протилежний фланг