02.10.2024 03:52
Узбекистан Arena
1’ Команда Узбекистан 1495 розпочала з центру поля
5’ Яссин Бунну непробивний. Добре виглядає сьогодні воротар, що не виходить у гравців атаки
11’ Яка передача і Пер Мертезакер пускає м'яч воротарю прямо між ніг! Чудовий ГОООЛ!
14’ Сильний та точний пас віддав Доган Алемдар і команда впевнено спрямувалась у контратаку!
15’ У підкаті ззаду гравець завдає травми супернику! Доган Алемдар не зможе сам піти з поля
17’ Кутовий! Удар по воротах, але голкіпер відбиває цей м'яч!
22’ Адмир Мехмеди від душі врізав свого суперника по ногах, а арбітр вирішив лише на словах "пожурити" за грубість
28’ Г-О-О-О-Л! Удар із 30-ти метрів Гравець видалений забиває приголомшливий м'яч у ворота!
28’ Яка передача і Макс Майер пускає м'яч воротарю прямо між ніг! Чудовий ГОООЛ!
30’ Шикарний аут та м'яч вкине Доган Алемдар
30’ Після прострільного удару по воротах Натан Аке рикошетом від захисника несподівано забиває м'яч! Гооол!
34’ Макс Майер проходить захист як тренерувальних манікенів і заштовхує м'яч у ворота! ГОООЛ!
39’ Гравець видалений витягає дуже складний удар
43’ Який незграбний пас віддав Гравець видалений і м'ячем заволодів суперник!
50’ Ая-я-яй! Ви тільки уявіть, що з п'яти метрів Френки де Йонг не зміг потрапити по воротах!
58’ Вильям Квист віддав гарну навісну передачу! Молодці гравці команди Узбекистан 1495
64’ Гравець видалений добре відпрацював в обороні та відібрав м'яч
67’ ГО-О-О-О-О-О-ОЛ!!! Від рук воротаря команди суперника Гравець видалений легко вганяє м'яч у сітку воріт!
68’ Вильям Квист добре відпрацював в обороні та відібрав м'яч
74’ Не встигли суперники отримати м'яч, як м'яч виявився знову у протилежної команди, допоміг Левент Кишш
78’ Знаменитий гравець Пер Мертезакер вдало пробиває по воротах! ГО-О-О-ОЛ!!!
78’ Гравець видалений спробував пробити по воротах, але не влучив по м'ячу!
83’ Жорсткий підкат та футболіст Гравець видалений падає на поле. Мабуть, у нього сильна травма
84’ Суддя зафіксував положення поза грою, м'яч введе Гравець видалений
84’ Гравець видалений зірвав небезпечну атаку за що і отримав жовту картку
85’ Натан Аке проходить захист як тренерувальних манікенів і заштовхує м'яч у ворота! ГОООЛ!
93’ М'яч вийшов за лінію поля та його вкине Гравець видалений