02.10.2024 03:44
1’ Команда Quva FC 1492 розпочала з центру поля
5’ Після прострільного удару по воротах Осримен Эбагуа рикошетом від захисника несподівано забиває м'яч! Гооол!
10’ Могло б вийти небезпечно, але якби не втрата м'яча, у гру введе Гравець видалений
16’ Левент Кишш порушив правила за метрів сорока від своїх воріт
21’ Навіс до штрафної площі, але голкіпер Гравець видалений вміло забирає м'яч!
27’ Джордан Хендерсон вкинув аут прямо в центр штрафного суперника
32’ У підкаті ззаду гравець завдає травми супернику! Луизиньо не зможе сам піти з поля
36’ Ведран Чорлука проходить захист як тренерувальних манікенів і заштовхує м'яч у ворота! ГОООЛ!
36’ Жахливий та неточний пас віддав Гравець видалений своєму гравцю, який знаходився всього за кілька метрів від нього!
39’ Франк Джа Джедже від душі врізав свого суперника по ногах, а арбітр вирішив лише на словах "пожурити" за грубість
41’ Франк Джа Джедже зірвав небезпечну атаку за що і отримав жовту картку
44’ Не вийшов пас у гравця, щось сьогодні не клеїться у команди ЕСИЛЬ БОГАТЫРЬ 970 гра в середині поля
50’ Обрізання в центрі поля і команда виходить у контратаку, навіс на точку, удар та Левент Кишш забиває довгоочікуваний гол! ГО-О-О-Л!
53’ УДАР! ГОООЛ! Сильним ударом по воротах від перекладини Ведран Чорлука забиває ГОЛ!
53’ Гравець видалений віддав гарну навісну передачу! Молодці гравці команди Quva FC 1492
58’ Атака проходить правим флангом, але їй не дозволяє розвинутися Педро Уго Аморим
58’ ГО-О-О-О-О-О-ОЛ!!! Від рук воротаря команди суперника Мэсэйоши Эндо легко вганяє м'яч у сітку воріт!
59’ Боротьба за верховий м'яч та суперник потрапляє ліктем по обличчю гравця. Умут Давала прикривається руками, медики вже поспішають...
61’ Сильний удар по ногах ззаду і гравець Ведран Чорлука не зміг залишити поле без допомоги медиків
62’ Суддя призначає пенальті. Джордан Хендерсон пробиває пенальті! Удар! Гол!!!
65’ Гравець видалений вкинув аут прямо в центр штрафного суперника
70’ Воротар відбиває пенальті. Сьогодні явно його день!
75’ Знаменитий гравець Умут Давала вдало пробиває по воротах! ГО-О-О-ОЛ!!!
78’ Жоаозиньо проходить чергового суперника і віддає чудовий пас! Як гарно! Молодець!
81’ Ого! Дуже далеко вкинув м'яч з ауту Гравець видалений
88’ М'яч вийшов за лінію поля та його вкине Франк Джа Джедже