02.10.2024 03:35
1’ Футболісти команди Quva FC 1492 розіграли м'яч із центру поля
9’ Після тривалого володіння м'ячем суперника, у відборі добре постарався Габит Серкебаев
17’ Хосе ла Папи порушив правила, але арбітр ніби осліп у цей момент
25’ Гравець видалений віддав дальню та точну передачу своєму гравцю. Молодці гравці команди Quva FC 1492! Видно злагодженість у діях!
35’ Орта Ирурета від душі врізав свого суперника по ногах, а арбітр вирішив лише на словах "пожурити" за грубість
38’ Ого! Дуже далеко вкинув м'яч з ауту Гравець видалений
44’ Ех, Левент Кишш... Не можна так віддавати м'яч супернику, знову втрата
53’ Самуэль Фонтен проходить чергового суперника і віддає чудовий пас! Як гарно! Молодець!
61’ Знову м'яч забирає Гравець видалений
71’ Гравець команди суперника робить неточний пас і м'яч забирає Гравець видалений
80’ Після жахливої помилки захисника Гравець видалений без особливих старань обводить голкіпера і забиває м'яч у порожні ворота!
81’ Після якихось мало зрозумілих дій суперників, найрозумнішим виявився Шарль Дюран
91’ Гравець видалений на фланзі намагався обвести двох суперників, після чого отримав по ногах, штрафний призначив арбітр