02.10.2024 03:34
Банда Симона Arena
1’ Футболісти команди Банда Симона 1235 розіграли м'яч із центру поля
4’ Левент Кишш віддав дальню та точну передачу своєму гравцю. Молодці гравці команди Quva FC 1492! Видно злагодженість у діях!
7’ Кутовий! Удар по воротах, але голкіпер відбиває цей м'яч!
14’ Відмінну передачу віддав Игорь Тищенко, мабуть один із найкращих гравців команди Банда Симона 1235
16’ Игорь Тищенко зірвав небезпечну атаку за що і отримав жовту картку
17’ Суддя показує положення поза грою. Розігрує м'яч Гравець видалений
19’ Гравець видалений практично з порожніх воріт вибив м'яч у центр поля! Ось це так!
26’ Гравець видалений порушив правила всього за 25 метрів від своїх воріт
31’ Небезпечний штрафний удар і Гравець видалений легко перекидає м'яч через стінку і м'яч влітає в дев'яточку!
34’ Генадий Орбу точно зіграв головою на партнера по команді!
35’ ГО-О-О-О-О-О-ОЛ!!! Від рук воротаря команди суперника Сергей Щербаков легко вганяє м'яч у сітку воріт!
37’ Гравець видалений фоліт у своїй штрафній, небезпечний стандарт для команди суперника
40’ Левент Кишш проходить чергового суперника і віддає чудовий пас! Як гарно! Молодець!
43’ М'ячем заволодів Гравець видалений, але несподівано тут же його втратив!
45’ Ну що ж, маленька перерва в матчі
49’ Ух, який же міг бути момент, але не зміг Педро Уго Аморим правильно віддати пас на партнера!
52’ Жахливий та неточний пас віддав Гравець видалений своєму гравцю, який знаходився всього за кілька метрів від нього!
59’ Сергей Беженар від душі врізав свого суперника по ногах, а арбітр вирішив лише на словах "пожурити" за грубість
63’ Ая-я-яй! Ви тільки уявіть, що з п'яти метрів Генадий Орбу не зміг потрапити по воротах!
66’ Після тривалого володіння м'ячем суперника, у відборі добре постарався Гравець видалений
69’ Мдаа.. Треба було пасувати.. Дуже сильний удар зробив Виктор Грачёв
75’ Левент Кишш на фланзі намагався обвести двох суперників, після чого отримав по ногах, штрафний призначив арбітр
78’ При виконанні кутового удару Генадий Орбу несподівано та красиво забиває ГОЛ!
83’ Гравець команди Quva FC 1492 зіграв рукою, а потім ще почав сперечатися з арбітром. Левент Кишш отримує попередження
85’ Арсений Бандеренко віддав точну розрізну передачу, гарна гра в пас!