02.10.2024 03:25
spartak moskva Arena
1’ Футболісти команди spartak moskva 798 розіграли м'яч із центру поля
8’ Навіс до штрафної площі, але голкіпер Гравець видалений вміло забирає м'яч!
13’ Антонен Обер відверто небезпечно грав у підкаті проти оппонента. По нозі не дісталося, але за намір грубо сфолити отримав жовту картку гравець команди spartak moskva 798
14’ Владилен Панасюк витягає дуже складний удар
16’ Юрий Горшков відверто небезпечно грав у підкаті проти оппонента. По нозі не дісталося, але за намір грубо сфолити отримав жовту картку гравець команди spartak moskva 798
20’ Суддя зафіксував положення поза грою, м'яч введе Антонен Обер
28’ М'яч вийшов за межі поля, в гру його введе Гравець видалений
31’ Левент Кишш порушив правила, але арбітр ніби осліп у цей момент
38’ Педро Уго Аморим вкинув аут прямо в центр штрафного суперника
42’ І знову Гравець видалений віддав найкрасивішу передачу партнеру по команді!
43’ Обрізання в центрі поля і команда виходить у контратаку, навіс на точку, удар та Сергей Юран забиває довгоочікуваний гол! ГО-О-О-Л!
48’ У падінні воротар дістає м'яч! Ось це ситуація!
55’ Гравець видалений головою відбиває м'яч
59’ Сергей Юран у своєму штрафному затримує суперника за футболку!
61’ Яка передача і Гравець видалений пускає м'яч воротарю прямо між ніг! Чудовий ГОООЛ!
66’ Після прострільного удару по воротах Сергей Юран рикошетом від захисника несподівано забиває м'яч! Гооол!
68’ У підкаті суперник вибив м'яч за межі поля. Вкидає Гравець видалений...
70’ Яка передача і Жослен Альбер пускає м'яч воротарю прямо між ніг! Чудовий ГОООЛ!
73’ Після невиразного відбору, атаку почав Гравець видалений
76’ Могло б вийти небезпечно, але якби не втрата м'яча, у гру введе Олкимос Канделаки
83’ Шикарний аут та м'яч вкине Гравець видалений
87’ Не встигли суперники отримати м'яч, як м'яч виявився знову у протилежної команди, допоміг Антонен Обер