02.10.2024 00:30
1’ Футболісти команди Quva FC 1492 розіграли м'яч із центру поля
9’ Забрав м'яч, сам пішов в атаку і це у нього не погано виходить, з м'ячем Педро Уго Аморим
14’ Після невиразного відбору, атаку почав Гравець видалений
21’ Відмінну передачу віддав Гравець видалений, мабуть один із найкращих гравців команди RB London 852
27’ Ну треба ж! Гравець видалений віддав пас прямо в ноги своєму супернику!
29’ Добрэзин Райкович втратив м'яч, у результаті довелося порушити правила, зірвавши атаку суперника, за що й отримав жовту картку
31’ Добрэзин Райкович прямою ногою вдарив суперника ззаду по ногах
35’ Який незграбний пас віддав Гравець видалений і м'ячем заволодів суперник!
38’ Після страшної помилки суперника з м'ячем Гравець видалений
43’ Що ж робить гравець команди Quva FC 1492, злісний порушник правил! Але залишається непоміченим
52’ Ая-я-яй! Ви тільки уявіть, що з п'яти метрів Гравець видалений не зміг потрапити по воротах!
59’ Гравець видалений неабияк змусивши понервувати суперника, після чого віддав ювелірну передачу!
65’ При виконанні кутового удару Добрэзин Райкович несподівано та красиво забиває ГОЛ!
68’ Не вийшов пас у гравця, щось сьогодні не клеїться у команди Quva FC 1492 гра в середині поля
71’ Явний офсайд у нападника, м'яч винесе Добрэзин Райкович
76’ Боря Маринелли зірвав небезпечну атаку за що і отримав жовту картку
79’ Гравець видалений порушив правила, але арбітр ніби осліп у цей момент
85’ Марчелло Александре показує найвищу техніку воротарської майстерності