02.10.2024 00:17
1’ Футболісти команди Quva FC 1492 розіграли м'яч із центру поля
11’ Гравець видалений непробивний. Добре виглядає сьогодні воротар, що не виходить у гравців атаки
15’ Жослен Альбер зірвав небезпечну атаку за що і отримав жовту картку
15’ Войтек Ковальский проходить чергового суперника і віддає чудовий пас! Як гарно! Молодець!
20’ Антонен Обер вкинув м'яч з ауту прямо в ноги своєму гравцю!
27’ Атака проходить лівим флангом, але їй не дозволяє розвинутися Олкимос Канделаки
28’ При виконанні кутового удару Войтек Ковальский несподівано та красиво забиває ГОЛ!
36’ Гравець видалений непробивний. Добре виглядає сьогодні воротар, що не виходить у гравців атаки
43’ Який незграбний пас віддав Гравець видалений і м'ячем заволодів суперник!
47’ Суддя показує положення поза грою. Розігрує м'яч Войтек Ковальский
52’ Левент Кишш зірвав небезпечну атаку за що і отримав жовту картку
53’ Мда... Левент Кишш... Через його помилку суперник пішов у контратаку!
58’ Левент Кишш вкинув аут прямо в центр штрафного суперника
60’ Воротар відбиває пенальті. Сьогодні явно його день!
64’ Суперник дає пас, але м'яч перехоплює Левент Кишш і непогано виносить його в центр поля
69’ Явно не зрозуміли один одного суперники і відразу настиг Войтек Ковальский
77’ Владилен Панасюк непробивний. Добре виглядає сьогодні воротар, що не виходить у гравців атаки
81’ Жахливий та неточний пас віддав Левент Кишш своєму гравцю, який знаходився всього за кілька метрів від нього!
83’ Що ж робить гравець команди spartak moskva 798, злісний порушник правил! Але залишається непоміченим
93’ Гравець видалений прямою ногою вдарив суперника ззаду по ногах