01.10.2024 23:31
1’ Футболісти команди Quva FC 1492 розіграли м'яч із центру поля
6’ УДАР! ГОООЛ! Сильним ударом по воротах від перекладини Исмаил Кейбаши забиває ГОЛ!
11’ Після тривалого володіння м'ячем суперника, у відборі добре постарався Гравець видалений
19’ Не встигли суперники отримати м'яч, як м'яч виявився знову у протилежної команди, допоміг Пьер Кунде
23’ У грубому підкаті Левент Кишш зносить суперника з ніг!
30’ Гравець видалений показує найвищу техніку воротарської майстерності
32’ Могло б вийти небезпечно, але якби не втрата м'яча, у гру введе Гравець видалений
38’ Ого! Дуже далеко вкинув м'яч з ауту Левент Кишш
42’ Гравець видалений у своєму штрафному затримує суперника за футболку!
48’ Гравець видалений прямою ногою вдарив суперника ззаду по ногах
55’ Шон Райт Филлипс віддав дальню та точну передачу своєму гравцю. Молодці гравці команди Куземин Агро 1240! Видно злагодженість у діях!
57’ Г-О-О-О-Л! Удар із 30-ти метрів Сумаила Кулибали забиває приголомшливий м'яч у ворота!
62’ Гравець видалений легко перехоплює прострільну передачу
67’ Небезпечний штрафний удар і Исмаил Кейбаши легко перекидає м'яч через стінку і м'яч влітає в дев'яточку!
70’ Ух, який же міг бути момент, але не зміг Мауро Калабрия правильно віддати пас на партнера!
72’ Шон Райт Филлипс проходить захист як тренерувальних манікенів і заштовхує м'яч у ворота! ГОООЛ!
77’ Гравець видалений головою відбиває м'яч
87’ Гравець видалений грамотно грає на виході
90’ Левент Кишш зірвав небезпечну атаку за що і отримав жовту картку