01.10.2024 23:26
Carcaricola Arena
1’ Команда Carcaricola 616 розпочала з центру поля
5’ Явний офсайд у нападника, м'яч винесе Гравець видалений
15’ Вдало віддав пас Марта Виейра Сильва своєму гравцю!
21’ Вправно перехоплює м'яч Света Деренчук
27’ Бекболсун Орозбек Уулу вкинув м'яч з ауту прямо в ноги своєму гравцю!
35’ Після помилки захисника м'яч йде за лінію поля. Аут вкинув Асисат Ошоала
40’ У грубому підкаті Наташа Суслова зносить суперника з ніг!
43’ Після жахливої помилки захисника Николь Козлова без особливих старань обводить голкіпера і забиває м'яч у порожні ворота!
43’ У грубому підкаті Марта Виейра Сильва зносить суперника з ніг!
43’ Яка передача і Гравець видалений пускає м'яч воротарю прямо між ніг! Чудовий ГОООЛ!
49’ Бекболсун Орозбек Уулу вкинув м'яч з ауту прямо в ноги своєму гравцю!
55’ Після жахливої помилки захисника Гравець видалений без особливих старань обводить голкіпера і забиває м'яч у порожні ворота!
56’ Кутовий! Удар по воротах, але голкіпер відбиває цей м'яч!
60’ М'яч вийшов за межі поля, в гру його введе Гравець видалений
62’ Обрізання в центрі поля і команда виходить у контратаку, навіс на точку, удар та Гравець видалений забиває довгоочікуваний гол! ГО-О-О-Л!
63’ Гравець видалений вдало навісив у штрафний майданчик суперника!
73’ Відібравши м'яч, Гравець видалений віддав гарний пас п'ятою своєму гравцю
75’ Небезпечний штрафний удар і Гравець видалений легко перекидає м'яч через стінку і м'яч влітає в дев'яточку!
78’ Воротар вийшов за межі штрафного майданчика і в підкаті вибив м'яч!
82’ Мэнди Ислакер віддав гарну навісну передачу! Молодці гравці команди Carcaricola 616
90’ Гравець видалений віддав гарну навісну передачу! Молодці гравці команди Fc RealMadrid 1099
90’ Після легкого удару гравцем Люба Шматко по воротах з метрів 20 воротар команди суперника пропускає ганебний м'яч між ніг! ГО-О-О-ОЛ!