01.10.2024 22:17
1’ Футболісти команди Quva FC 1492 розіграли м'яч із центру поля
7’ Гравець Гравець видалений набігаючи на м'яч зносить воротаря з ніг!
13’ Дааа... Асисат Ошоала не зміг прийняти пас від свого партнера...
18’ Зірвавши контратаку суперника, Саня Мясник перехопив м'яч і віддав точний пас найближчому своєму гравцю
21’ Гравець команди Carcaricola 616 зіграв рукою, а потім ще почав сперечатися з арбітром. Вероника Коноплян отримує попередження
26’ Леся Словак легко перехоплює прострільну передачу
31’ Саня Мясник вкинув аут прямо в центр штрафного суперника
38’ Може вийти непогана атака, початок їй поклав Гравець видалений
46’ Леся Словак на місці, такий м'яч не складе для нього проблем
55’ У падінні воротар дістає м'яч! Ось це ситуація!
59’ Після тривалого володіння м'ячем суперника, у відборі добре постарався Асисат Ошоала
59’ Після прострільного удару по воротах Мэнди Ислакер рикошетом від захисника несподівано забиває м'яч! Гооол!
66’ ГО-О-О-О-О-О-ОЛ!!! Від рук воротаря команди суперника Гравець видалений легко вганяє м'яч у сітку воріт!
67’ Після страшної помилки суперника з м'ячем Мэнди Ислакер
74’ Суддя показує положення поза грою. Розігрує м'яч Гравець видалений
83’ Після прострільного удару по воротах Наташа Суслова рикошетом від захисника несподівано забиває м'яч! Гооол!
84’ Боротьба за м'яч у повітрі і Мэнди Ислакер буквально лягає на спину опонента!
88’ При виконанні кутового удару Люба Шматко несподівано та красиво забиває ГОЛ!
90’ Боротьба за м'яч у повітрі і Левент Кишш буквально лягає на спину опонента!