01.10.2024 22:09
Rangers FC Arena
1’ Команда Rangers FC 1892 розпочала з центру поля
2’ ГО-О-О-О-О-О-ОЛ!!! Від рук воротаря команди суперника Владимир Шаран легко вганяє м'яч у сітку воріт!
7’ Після жахливої помилки захисника Гравець видалений без особливих старань обводить голкіпера і забиває м'яч у порожні ворота!
9’ Після легкої передачі м'яч перехоплює Владимир Лысенко
19’ Гравець видалений непробивний. Добре виглядає сьогодні воротар, що не виходить у гравців атаки
23’ Обрізання в центрі поля і команда виходить у контратаку, навіс на точку, удар та Владимир Шаран забиває довгоочікуваний гол! ГО-О-О-Л!
24’ Жорсткий підкат та футболіст Игорь Костюк падає на поле. Мабуть, у нього сильна травма
25’ Удар! Рікошет! Воротар майже пальцями дістав цей складний м'яч!
29’ Боротьба за верховий м'яч та суперник потрапляє ліктем по обличчю гравця. Сергей Политыло прикривається руками, медики вже поспішають...
33’ Гравець видалений легко перехоплює прострільну передачу
36’ Гравець видалений подав кутовий точно на голову своєму гравцю!
43’ Відібравши м'яч, Гравець видалений віддав гарний пас п'ятою своєму гравцю
47’ Гравець команди Rangers FC 1892 зіграв рукою, а потім ще почав сперечатися з арбітром. Владимир Лысенко отримує попередження
49’ Гравець видалений подав кутовий точно на голову своєму гравцю!
55’ Гравець видалений подав кутовий точно на голову своєму гравцю!
57’ Обрізання в центрі поля і команда виходить у контратаку, навіс на точку, удар та Дмитрий Лепа забиває довгоочікуваний гол! ГО-О-О-Л!
63’ Гравець видалений легко перехоплює прострільну передачу
70’ Суддя призначає пенальті. Владимир Шаран пробиває пенальті! Удар! Гол!!!
73’ Після тривалого володіння м'ячем суперника, у відборі добре постарався Денис Руденко
78’ Гравець видалений непробивний. Добре виглядає сьогодні воротар, що не виходить у гравців атаки
80’ Після легкого удару гравцем Владимир Лысенко по воротах з метрів 20 воротар команди суперника пропускає ганебний м'яч між ніг! ГО-О-О-ОЛ!
86’ Суддя зафіксував положення поза грою, м'яч введе Гравець видалений
89’ Павел Ореховский проходить захист як тренерувальних манікенів і заштовхує м'яч у ворота! ГОООЛ!