01.10.2024 20:52
1’ Команда Quva FC 1492 розпочала з центру поля
7’ Александр Рыбка витягає дуже складний удар
15’ Який незграбний пас віддав Жедсон Фернандеш і м'ячем заволодів суперник!
17’ Манор Соломон вкинув м'яч з ауту прямо в ноги своєму гравцю!
22’ Гравець Владислав Кабаев набігаючи на м'яч зносить воротаря з ніг!
24’ Після тривалого володіння м'ячем суперника, у відборі добре постарався Жедсон Фернандеш
30’ Сильний удар по воротах, але Александр Рыбка у стрибку легко відбив цей м'яч!
35’ М'ячем заволодів Валентино Степчич, але несподівано тут же його втратив!
40’ У підкаті суперник вибив м'яч за межі поля. Вкидає Гравець видалений...
44’ Мда... Гравець видалений... Через його помилку суперник пішов у контратаку!
50’ Після страшної помилки суперника з м'ячем Хайтам Ассири
50’ Гравець віддає наскрізний пас і Жедсон Фернандеш у дальній від себе кут забиває найкрасивіший ГОЛ!!!
55’ Гравець видалений у своєму штрафному затримує суперника за футболку!
55’ Обрізання в центрі поля і команда виходить у контратаку, навіс на точку, удар та Валентино Степчич забиває довгоочікуваний гол! ГО-О-О-Л!
65’ Атака проходить правим флангом, але їй не дозволяє розвинутися Гравець видалений
72’ Дэнни Уэлбек порушив правила всього за 25 метрів від своїх воріт
75’ Левент Кишш спробував пробити по воротах, але не влучив по м'ячу!
77’ Атака проходить правим флангом, але їй не дозволяє розвинутися Манор Соломон
79’ Атака проходить правим флангом, але їй не дозволяє розвинутися Гравець видалений
84’ Хайтам Ассири зірвав небезпечну атаку за що і отримав жовту картку
86’ Валентино Степчич красиво обіграв опонента, той порушує правила проти гравця команди Zvyaghel 1057
88’ Гравець команди Zvyaghel 1057 зіграв рукою, а потім ще почав сперечатися з арбітром. Жедсон Фернандеш отримує попередження